پلمپ 2 باب مغازه فروش قرص روان گردان در هشتنبدی میناب
+ پ -
پلمپ ۲ باب مغازه فروش قرص روان گردان در هشتنبدی میناب
طی عملیات مشترک سپاه و نیروی انتظامی؛

پلمپ ۲ باب مغازه فروش قرص روان گردان در هشتنبدی میناب

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از پلمپ ۲ باب مغازه فروش قرص های روان گردان طی عملیات مشترک سپاه و نیروی انتظامی در منطقه هشتنبدی میناب خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید حسن فاطمی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب گفت: طی عملیات مشترک سپاه و نیروی انتظامی  در راستای پاکسازی محله های آسیب پذیر در شهرستان میناب ضابطین سپاه و نیروی انتظامی طی بازدید از ۳ باب منزل مسکونی مشکوک در منطقه هشتنبدی موفق به کشف و ضبط ۶۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز شدند.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در همین رابطه از کشف و ضبط  ۲۵ قبضه سلاح سرد از نوع چاقو و قمه،۵ دستگاه موتور سیکلت، دو دستگاه خودرو پژو، و مقادیری رادیو ضبط و موبایل قاچاق خبرداد و اظهار داشت: این کالاهای قاچاق کشف شده از محله دیوار سنگی منطقه هشتبندی کشف و ضبط شد.

 

وی در همین رابطه از پلمپ ۱ باب مغازه و ۱ دکه بین راهی فروش قرص های روان گردان در منطقه هشتنبدی توسط ضابطین سپاه و نیروی انتظامی خبر داد و گفت: با افراد سودجو که اغلب آنها غیر بومی هستند با اجاره نمودن منزل مسکونی و مغازه در این منطقه اقدام به تحریک و گرایش جوانان به سمت اعتیاد به قرص های روان گردان تلاش می کنند طبق قانون برخورد می شود.

وی ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۶۰۰ میلیون ریال عنوان نمود و خاطر  نشان کرد: در این عملیات ۵ نفر دستگیر شد که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff