پشت پرده دروغ اصلاح‌طلبان علیه حسینیان افشا شد
+ پ -
پشت پرده دروغ اصلاح‌طلبان علیه حسینیان افشا شد
موج سواری اصلاح طلبانه بر خبر کذب/

پشت پرده دروغ اصلاح‌طلبان علیه حسینیان افشا شد

خبرنگار وقت روزنامه صبح امروز عنوان کرد: هرچند درباره جمله منتسب به روح‌الله حسینیان در سال ۷۸ اصلاحیه‌ای چاپ شد اما جمله «ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم» برای همیشه به نام حسینیان ثبت شد.

یک روزنامه نگار اصلاح طلب با انتشار مطلبی پشت پرده دروغ ۱۵ سال پیش روزنامه صبح امروز علیه رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی را افشا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛، به دنبال مطرح شدن یک شوخی حجت الاسلام حسینیان از سوی رسانه های اصلاح طلب به عنوان “تهدید به مرگ دکتر صالحی” در جلسه مجلس شورای اسلامی، تصویری از یک تیتر قدیمی روزنامه “صبح امروز” در شبکه های اجتماعی برای تخریب این نماینده مجلس منتشر می گردد.

 

این روزنامه پس از ماجراهای قتل های زنجیره ای در انعکاس سخنان حجت الاسلام حسینیان در جمع طلاب مدرسه علمیه حقانی قم، دروغی را به نقل از این نماینده مجلس منتشر نمود که همواره به عنوان حربه ای برای تخریب رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی به کار گرفته می شود.

اما با گذشت بیش از ۱۵ سال از آن ماجرا یکی از خبرنگاران سابق این روزنامه با انتشار مطلبی پرده از این دروغ بزرگ روزنامه اصلاح طلبان برداشت.

“شهریار شمس مستوفی” از خبرنگاران وقت اصلاح طلب و عضو فعلی شورای سردبیری روزنامه “فرصت امروز” با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:

والله ما قاتل بودیم یا قاضی؟؟
این روزها و بعد از تهدید ‫صالحی توسط ‫روح‌الله‌حسینیان در مجلس به قتل؛ عکس صفحه نخست روزنامه صبح امروز ۱۳۷۸ با این نقل قول از حسینیان که” آخه باباجون، ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم” دست بدست می شود و در صفحات شبکه های اجتماعی میچرخد . سخنی که هیچگاه از دهان حسینیان خارج نشد. در سال ۷۸ من در روزنامه صبح امروز کار میکردم نوار سخنرانی حسینیان درجمع شاگردان مدرسه حقانی در مورد کشته شدن سعید امامی در زندان به روزنامه رسید و یکی از همکاران آنرا پیاده و برای چاپ آماده کرد. پس از انتخاب این تیتر برای مطلب و چاپ آن، تکذیبه ای از حسینیان به روزنامه رسید مبنی بر اینکه این جمله را او نگفته است پس از گوش کردن دوباره نوار مشخص شد اصل جمله این بوده است: “آخه ما خودمان والله یک زمان قاضی بودیم، یک زمانی زندانبان بودیم. تاکنون صدها نفر واجبی خوردند و نمردند. ” اما به اشتباه همکار ما قاضی را قاتل شنیده بود البته اصلاحیه خبر چاپ شد اما جمله “ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم” برای همیشه به نام حسینیان ثبت شد.

 

البته این روزنامه اصلاح طلب به دلیل اصرار بر اهانت به مقدسات و توهین به امام حسین(ع)، در اردیبهشت ماه ۱۳۷۹ به دستور دادستان وقت توقیف گردید.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff