پشتوانه مردمی پایه های امنیت ملی کشور را تقویت می کند
+ پ -
پشتوانه مردمی پایه های امنیت ملی کشور را تقویت می کند
معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان گفت:

پشتوانه مردمی پایه های امنیت ملی کشور را تقویت می کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به برگزاری انتخابات مختلف از ابتدای پپروزی انقلاب شکوهمند تا کنون گفت: انتخابات هرمزگان برگرفته از قانون با رعایت حقوق مردم برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب،بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان صبح امروز دوشنبه، در نشست مشترک هیات های اجرایی شهرستان ها و حوزه انتخابیه شرق استان اعضای هیات های اجرایی و نظارت را به رعایت حقوق مردم الزامی دانست و افزود: همکاری لازم هیات های اجرایی و نظارت برای برگزاری انتخاباتی برگرفته از قانون به دور از تنش و با رعایت حقوق مردم در هرمزگان در اولویت قرار گیرد.

اکرمی با اشاره به قانون نظام جمهوری اسلامی مبنی بر برگزاری انتخابات مردمی ،برگزار کننده های اصلی انتخابات را مردم دانست و گفت: هیات های اجرایی از موارد شبهه انگیز و رفتار های نامتناسب که منجر به خدشه دار کردن اعتقادات مردم می شود جدا” خود داری کنند.

وی همچنین فراهم کردم امکانات مناسب برای اجرای انتخابات باشکوه و قانونمند را وظیفه هیات های اجرایی دانست و بیان داشت: شعبات هم به گونه ای انتخاب شود که مردم به راحتی و با اطمینان پای صندوق های رای حاضر شوند.

این مسئول خطاب به دشمنان نظام و انقلاب که از ابتدای شروع انتخابات چشم های خود را خیره به حضور مردم در پای صندوق های رای داشته اند  گفت: ملت ایران علی رغم همه تهدید های دشمنان بر علیه نظام و انقلاب با رهنمود های رهبر معظم انقلاب با اطمینان پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و زهر چشمی به دشمنان نشان خواهند داد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان پشتوانه مردمی این نظام را اثر بخش تر از تمامی موشک ها ،بمب ها و هواپیماهای دشمن دانست و تصریح کرد: پشتوانه مردمی این ملت پایه های امنیتی ملی کشور را تقویت می کند.

اکرمی تاکید کرد: انتخابات هرمزگان باشکوهتر از دوره های قبل در مسیر اخلاقی ،قانونی و و هدف و دارای ابزار مقدس برای سرافراز کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به کرنش درآوردن قدرتمندان جهان در مقابل این ملت و انقلاب برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff