پس از پرواز به روایت خانواده شهید قتالی/ آمریکا باعث شد روستای ما داغ دار شود
+ پ -
پس از پرواز به روایت خانواده شهید قتالی/ آمریکا باعث شد روستای ما داغ دار شود

سید مسعود قتالی از خانواده شهدای اهل سنت هواپیمایی ایرباس IR655 اظهار کرد: از روستای ما دژگان از توابع شهرستان بندرلنگه ۱۴ نفر به شهادت رسیدند، آمریکا باعث شد روستای ما داغ دار شود، وقتی این خبر رسید مردم روستا نمی دانستند چه کار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید مسعود قتالی از خانواده شهدای اهل سنت هواپیمایی ایرباس IR655 که مورد حمله ناو آمریکایی وینسنس در ۱۲ تیر ۱۳۶۷ قرار گرفت، در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، گفت: تشکر و قدردانی از مسئولین برای گرامی داشت یاد شهدای این حادثه دارم و تشکر ویژه از این که خانواده ما را قابل دانستند و دعوت نمودند.

 

وی افزود: از روستای ما دژگان از توابع شهرستان بندرلنگه ۱۴ نفر به شهادت رسیدند، آمریکا باعث شد روستای ما داغ دار شود، وقتی این خبر رسید مردم روستا نمی دانستند چه کار کنند.

 

قتالی بیان کرد:  آن روز من ماشین فامیلمان را گرفتم تا برویم بندرعباس و مادر، خواهر و برادر شیر خواره ام  را به برسانم فرودگاه تا به دبی بروند، بلطی ها در کیف مادرم بود در راه محتویات شیر از شیشه بیرون ریخته بود و موقعی که رسیدیم متوجه شدیم که بلیط ها قابل خواندن نیستند، کادر فرودگاه از رفتن خانواده من  جلوگیری کردند اما با اسرار مادرم و خودم لحظات آخر موافقت شد و کارت پرواز صادر گردید.

 

وی یاد آور شد: پدر من چند سالی در عمارات مشغول به کار بود و ما معمولا در ایام تعطیلات به نزد پدر می رفتیم، من چون به سن قانونی ۱۸ سال رسیده بودم به دلیل خدمت سربازی نمی توانستم بروم پیش پدر، به همین دلیل مادر، خواهر و برادرم رفتن به دبی، پدرم در فرودگاه منتظر دیدن آن ها بود، اما این دیدار میسر نشد و پدرم واقعا کمرش خم شد بود بعد از حادثه که به دیدار ما آمد چه رنج ها کشیده بود آن روز ها روزهای سختی بود.

 

قتالی در پایان تصریح کرد: جنازه خانواده من و ۵ نفر دیگر پیدا شد و شش جنازه دیگر مفقود الاثر مانده است و قطعا اینان با شهادت در جایگاه بالایی قرار دارند و آمریکا عامل اصلی این حادثه باید به سزای اعمالش برسد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff