پسران ووشوکار هرمزگانى راهى زنجان شدند

پسران ووشوکار هرمزگانى جهت حضور در دومین دوره المپیاد استعدادهاى برتر ورزش کشور راهى زنجان شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛پسران ووشوکار هرمزگانى جهت حضور در دومین دوره رقابت‌هاى المپیاد استعدادهاى برتر ورزش کشور صبح امروز راهى زنجان شدند تا در این پیکارها شرکت کنند.

ووشوکاران با هدف ارتقاى جایگاه ورزش هرمزگان در جدول کسب مدال‌ها راهى این مسابقات مهم شدند تا از کیان ورزش استان دفاع و نام هرمزگان را در پیکارهاى المپیاد درخشان‌تر سازند.

رقابت‌هاى ووشو المپیاد استعدادهاى برتر ورزش ایران در رده سنى نوجوانان بخش پسران قرار است طى روزهاى پنج‌شنبه چهاردهم شهریورماه سال جارى لغایت جمعه پانزدهم همین ماه در شهر زنجان برگزار شود.

نفرات برتر این پیکارها به اردوى تیم ملى اعزامى به رقابت‌هاى ٢٠٢٠ قهرمانى رده‌هاى سنى جهان که قرار است مردادماه سال آینده به میزبانى کشور مراکش برگزار شود، دعوت خواهند شد.

تیم منتخب ووشوى پسران هرمزگان در بخش ساندا با ترکیب امیر پریده در وزن منهاى ۴٢ کیلوگرم، اشکان مرادى در وزن منهاى ۴۵ کیلوگرم و اسماعیل غلامزاده در وزن منهاى ۴٨ کیلوگرم به رقابت‌هاى المپیاد اعزام شدند.

در بخش تالو نیز امیرحسین باقرزاده در فرم‌هاى جین‌شو(شمشیر باریک) و چیانگ‌شو(نیزه) و امیرحسین چرزه نیز با اجراى فرم‌هاى چانگ‌چوان(دست بلند)، گون‌شو(چوب شمالى) و دائوشو(شمشیر پهن شمالى) با هدایت طاهر قاسمى براى هرمزگان به میدان خواهند رفت.

سعید شریفى به‌عنوان مربى هدایت سانداکاران را بر عهده دارد و ابوذر احمدى سرپرست تیم اعزامى هرمزگان به این رقابت‌هاى مهم است و رضا فتحى‌مقدم مدیر روابط عمومى هیأت ووشو استان نیز به‌عنوان خبرنگار و عکاس، ووشوکاران را همراهى مى‌کند.

علیرضا بهرمن مربى تیم ملى و رئیس هیأت ووشو هرمزگان به اتفاق امیر اوجاقى از سوى فدراسیون ووشو جمهورى اسلامى ایران به‌عنوان مربیان استعدادیاب در این دوره از رقابت‌ها حاضر خواهند شد تا نفرات مستعد تالو و ساندا را شناسایى و به تیم‌هاى ملى معرفى نمایند.

انتهای پیام/