پست نقش مهمی در پیشبرد اهداف توسعه شهرستان دارد
+ پ -
پست نقش مهمی در پیشبرد اهداف توسعه شهرستان دارد

رئیس اداره پست شهرستان استفاده از ظرفیت‌های پست را باعث رونق بسیاری از بخشهای تجاری اقتصادی در شهرستان دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، عبدالله عبدلی در مراسم تقدیر از فعالان عرصه پست در شهرستان به مناسبت روز جهانی پست گفت: پست به عنوان عامل تسهیل کننده ارائه خدمات به شهروندان و تأمین کننده رفاه و آسایش آنان توانسته است با برقرار ارتباطی دوسویه مردم با دستگاه‌‌های دولتی از مراجعه حضوری افراد و درگیری در امور اداری بکاهد و مانع از ترافیک و ترددهای درون شهری شود.

 

 

وی اضافه کرد: کارکنان پست و کسانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند به نوعی معتمد مردم هستند و مردم با خیالی آسوده مرسولات خود را در اختیار نیروهای پست می‌گذارند و از مطمئن رسیدن آن به مقصد اطمینان دارند که این می‌تواند به عنوان مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه پست به حساب بیاید.

 

 

رئیس اداره پست شهرستان همچنین یادآور شد: امروزه در شهرستان بسیاری از خدمات پستی از حالت دستی به الکترونیکی تغییر کرده لذا خدمات الکتورنیکی پست کم کم در حال شکل گیری و فراگیری در جامعه هست.

 

 

رئیس اداره پست پارسیان در ادامه اظهار داشت: حضور پست در بخش‌های نظیر صدور کارت پستال الکترونیکی، بازار الکترونیک، تحویل هوشمند مرسولات، رهگیری مرسولات پستی، همراه پست، پست نت و… توانسته تا حد زیادی ما را به استانداردهای جهانی خدمات پستی نزدیک کند و در آینده این خدمات فراگیرتر می‌شود.

 

 

یادآور می‌شود؛ مراسم روز جهانی پست با هدف تقدیر از کارکنان اداره پست در محل این اداره برگزار و با اهداء لوح تقدیر از کارکنان و کارمندان نمونه اداره پست شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff