پست‌چی‌ها دیگر قبض آب، برق و گاز توزیع نمی‌کنند
+ پ -
پست‌چی‌ها دیگر قبض آب، برق و گاز توزیع نمی‌کنند

مدیرعامل شرکت پست از قطع همکاری شرکت پست با سازمان‌های خدماتی آب، برق و گاز خبر داد و گفت: توزیع قبوض مخابرات و موبایل توسط پست‌چی‌ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین مهری از قطع همکاری شرکت پست با سازمان‌های خدماتی آب، برق و گاز خبر داد.

مدیرعامل شرکت پست افزود: در سال جاری شرکت پست در راستای کاهش قیمت تمام شده خدمات و جبران ضررهای انباشه شرکت در سال‌های متوالی، اقدامات متعددی را انجام داده است.

وی توضیح داد: یکی از این اقدامات، لغو قراردادهای ضررده شرکت پست بوده و در این راستا شرکت‌های خدمات دهنده آب، برق و گاز نیز راضی نشدند حداقل قیمت تمام شده خدمات را برای توزیع قبوض به شرکت پست بپردازند و در نتیجه پست‌چی‌های شرکت پست دیگر قبض آب، برق و گاز را توزیع نمی‌کند.

مهری تصریح کرد: هم‌اکنون این شرکت ۳ هزار قرارداد نیابتی با سازمان‌ها برای توزیع مرسولات دارد و تصمیم منطقی این بود که قراردادهایی که برای شرکت سودی ندارد و حتی ضررده است، ادامه نیابد.

مدیرعامل شرکت پست خاطر نشان کرد: همکاری شرکت پست و مخابرات برای توزیع قبوض تلفن ثابت و همراه ادامه دارد، به استثنای برخی مناطق که توزیع قبوض در آنها بر عهده شرکت دیگری است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff