پرچم بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) مورد استقبال شیعه و سنی سیریکی قرار گرفت+ تصاویر
+ پ -
پرچم بارگاه ملکوتی  امام حسین (ع) مورد استقبال شیعه و سنی سیریکی قرار گرفت+ تصاویر

شب گذشته پرچم سرخ و ملکوتی سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در استقبال پرشور و گسترده مردم شیعه و سنی شهر بندر کوهستک شهرستان سیریک قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، این مراسم با خیل عظیم عاشقان و دوستداران  اهل بیت عصمت و طهارت (ع) از مسجد امام حسین(ع) تا گلزار شهدای گمنام شهر بندر کوهستک برگزار شد  و عطر و بوی خوش کربلا را در دل محبان و عاشقان حسینی زنده کرد.

در ادامه این مراسم پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام حسین (ع) در جوار گلزاری شهدای گمنام  در میان برادران و خواهران اهل تشیع و تسنن گردانده شد و عاشقان و دوستداران حسینی به ابراز احساسات و تبرک جستن پرداختند.

این مراسم با سینه زنی، مدیحه سرایی و مداحی مداح اهل بیت (ع) حاج مجید آزادی برگزار شد و عاشقان حسینی در عزای سرور و سالار شهیدان اشک ریختند.

در شهر بندر کوهستک عاشقان و دوستداران حسینی  شیعه و سنی نمی شناسند و حضرت امام حسین (ع) را مصداق کمال بندگی خداوند متعال،و عاشق نماز، قرآن ، امر به معروف و نهی از منکر، یاور مستضعفان و محرومان، دشمن ستمگران و ظالمانه و انجام کارهای عام المنفعه می شناسند.

امروز جامعه اسلامی ما برای مقابله با افکار و اندیشه های انحرافی  و گروههای تکفیری بیش از پیش به اهداف و نضهت عاشورای حسینی و سیره ائمه اطهار (ع) نیازمند است.

قبل از این آئین پرچم بارگاه  حضرت امام حسین (ع) مورد استقبال پرشور مردم روستاهای شهید مردان ، روتان ، گچینه و پالور ، کرپان از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک قرار گرفت.

انتهای پیام/ق

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff