پروژه های نیمه تمام ورزشی سیریک 2 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
+ پ -
پروژه های نیمه تمام ورزشی سیریک ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان و جوانان شهرستان سیریک گفت: ورزش از جمله اموری مهمی می باشد که در هر جامعه باید بعنوان یک مولد برای ساخت روح و جسم و نیازی ضروری برای پرورش جوانان و نوجوانان نگاه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، ابراهیم آئین پرست،رئیس ورزش و جوانان سیریک گفت:با توجه به کمبود منابع اعتباری و علاقمند ی بسیار خوب جوانان و نوجوانان شهرستان به امر ورزش در رشته های مختلف مستلزم حمایت بیشتر شوراها، شهرداری ها و بخشداری ها برای ایجاد زیرساخت های ورزشی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان می باشیم.
وی اظهار کرد: در شهرستان سیریک بیش از ۷ طرح و پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح شهر ها و روستاهای وجود دارد که برای تکمیل ظرفیت و بهر مندی از آنها به اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان نیازمند می باشد تا بتوانیم جوابگوی بخشی از نیاز ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز شهرستان سیریک باشیم.
آئین پرست افزود: با توجه به امکانات کم و ناچیز ورزشی شهرستان الحمدالله استعدادهای بسیار خوبی در حوزه ورزش شهرستان وجود دارد که در رشته های مختلف ورزشی در سطح استان دارای مقام و جایگاه خاصی برخوردار می باشند که جا دارد بنده بعنوان خدمتگزار سروران دست یاری و مساعدت به طرف همه بزرگواران شهرستان برای حمایت از ورزشکاران شهرستان داشته باشم .
شهردار بندر سیریک گفت: وظیفه اصلی اشاعه ورزش و حمایت از ورزشکاران و ورزش دوستان بعهده اداره ورزش و جوانان می باشد لیکن علاوه بر آن همه ما نیز در قبال این موضوع مسئولیت داریم تا از ظرفیت وجود ساحل در شهرها و روستاهای ساحلی شهرستان استفاده بهینه داشته باشیم و با نصب ست های ورزشی در بوستان های سطح شهر و روستاها در اشاعه فرهنگ ورزش و دسترسی شهروندان و هم میهنان به امکانات ورزشی فراهم سازیم.
مسعود زرهی زاده رئیس شورای اسلامی شهر بندر سیریک تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری بندر سیریک فعالیت ها و مشارکت های فراوان در مورد اشاعه ورزش داشته و دیگر دستگاه ها نیز باید اهتمام بیشتری به این مهم داشته باشند.اعضای شورای اسلامی بندر سیریک با ورزش بیگانه نیستند و بیشتر آنها به نوعی در رشته های مختلف ورزشی فعالیت می نمایند.

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff