تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 432828
تاریخ انتشار:شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۵۰| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
هرمزگان غرق در اندوه؛

پرواز ابدی فرشتگان هرمزگانی در ظلمات

فرشته ها و فرزانگان هرمزگانی در یک حادثه دلخراش چشمانشان را در آخرین ساعت شب جمعه روی هم نگذاشته بودند که به خواب ابدی فرو رفتند .

پرواز ابدی فرشتگان هرمزگانی در ظلمات

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ؛ واژگونی یک دستگاه خودرو حامل دانش آموزانی هرمزگانی یکی از تلخ ترین مخاطراتی بود که در این چند ساله برقلوب مردم دریا دلان جنوب نقش بسته و آنها را در غم و اندوه فرو برده است.

در پی حادثه غم انگیز واژگون شدن اتوبوس حامل دختران نخبه دانش آموز استان هرمزگان در مسیر داراب فارس و جان باختن شماری از فرشتگان معصوم، اتوبوس آمبولانس ۱۴ تخته منطقه آزاد قشم با دستور ویژه مدیرعامل این سازمان، در ساعات اولیه این حادثه با هدف انتقال مصدومان حادثه، راهی داراب در استان فارس شد.

در پی حادثه غم انگیز واژگون شدن اتوبوس حامل دختران نخبه دانش آموز استان هرمزگان در مسیر داراب فارس و جان باختن شماری از فرشتگان معصوم،  اتوبوس آمبولانس ۱۴ تخته منطقه آزاد قشم با دستور ویژه مدیرعامل این سازمان، در ساعات اولیه این حادثه با هدف انتقال مصدومان حادثه، راهی داراب در استان فارس شد.

آمبولانس به دلیل داشتن اتاق عمل و ۱۴ تخت ویژه بستری به همراه چندین پزشک و کادر درمانی از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم به مقصد شهرستان داراب اعزام شد.

پیام تسلیت مسئولان قشم

پیام تسلیت حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بمناسبت جان باختن شماری از دانش آموزان نخبه هرمزگانی در حادثه واژگون شدن اتوبوس در مسیر داراب استان فارس:

انالله و انا الیه راجعون

حادثه تلخ واژگون شدن اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه هرمزگانی در مسیر شهرستان داراب استان فارس در روز عید قربان سال ۱۳۹۶ که به جان باختن تعدادی از این فرشتگان معصوم منجر شد، شیرینی این روز اعظم را برای ملت ایران بویژه مردم استان هرمزگان و علی الخصوص خانواده آنان تلخ و غمبار کرد.
اینجانب از پیشگاه خداوند سبحان برای خانواده هایی که فرزندان دلبند خود را در این حادثه از دست داده اند؛ صبر و شکیبایی مسئلت دارم و به همراه همه مردم ایران زمین برای شفای مصدومان دست به دعا برداشته و آرزو می کنیم که این آینده سازان میهن اسلامی هرچه زودتر با لطف و عنایت ویژه پروردگار و همت والای پزشکان در کمال صحت و سلامت به خانواده های خود باز گردند.

حمید رضا مومنی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل
سازمان منطقه آزاد قشم

پیام تسلیت علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در پی واژگونی اتوبوس دانش آموزان فرزانه هرمزگانی و مرگ تعدادی از این عزیزان

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی که عازم شیراز برای شرکت در اردوی قطبی دانش آموزان فرزانه سازمان‌ دانش آموزی بودند و به فقدان تعدادی از دختران فرزانه و نازنین استان منجر شد، قلب همه را لبریز از اندوه کرد. اینجانب و مردم شریف شهرستان قشم، این مصیبت بزرگ را خدمت خانواده های عزیز داغدار بویژه خانواده محترم دانش آموز مرحومه زهرا زرنگاری از جزیره هرمز و مجموعه فرهنگیان پر تلاش و فرهیخته تسلیت، عرض می نماییم و بازیابی صحت کامل مصدومان حادثه را از درگاه خدواند قادر متعال خواستاریم

علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم

انالله و انا الیه راجعون:
در سحرگاه عید قربان که هنوز چشمانمان به خورشید درخشان این عید روشن نشده بود که در حادثه ای ناگوار و دلخراش جمعی از فرشتگان فرزانه خطه نیلگون خلیج همیشه فارس به دیار بافی عروج کردند و دلهایمان را به درد آورد وچشمانمان را خونبار کرد… عروج ناگهانی این فرشته های آسمانی و همچنین همکار دلسوز فرهنگیمان را تسلیت می گوییم و برای شفای عاجل دیگر مصدومان دست به دعا برمی داریم . روح عزیزان از دست رفته شاد ویادشان قرین امتنان

بهرام پوراشرف مدیر اموزش و پرورش قشم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر شوکه کننده پر کشیدن فرزانه های دردانه میناب، رودان و هرمز باعث تألم و تأثر شدید قلبی همگان گردید ، ضمن همدردی با خانواده داغدیدگان از خداوند منان برای خانواده این عزیزان صبر و شکیبایی مسئلت داشته و بهبودی مصدومان را از درگاه احدیت خواستاریم.

سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش شهرستان قشم

انالله واناالیه راجعون

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی سازمان منطقه آزادقشم حجت السلام سیدمهدی موسوی اجاق
در پی حادثه اتوبوس اعزامی دانش آموزان هرمزگانی

«حادثه تاسف بار درگذشت تعدادی از دختران معصوم ،دانش آموزان نخبه هرمزگانی که از شهرستان های رودان و میناب درمسیربندرعباس به شیراز در شهر داراب درسانحه رانندگی جان خود را ازدست دادند موجب اندوه وتالم فراوان اینجانب و تمامی هنرمندان جزیره قشم و آحاد مردم شریف گردید .

اینجانب،ضمن ابراز همدردی وعرض تسلیت به ملت شریف ایران،مردمان خونگرم استان هرمزگان به ویژه مردم شریف شهرستان های میناب و رودان ، جامعه دانش آموزی و فرهنگیان کشور به ‌ویژه خانواده های داغدار این عزیزان برای آنان صبرو اجر و برای مجروحان حادثه شفای عاجل مسالت دارم.»

سید مهدی موسوی اجاق
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم

*پیام تسلیت امام جمعه هرمز حجت الاسلام مهدی دری در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر استان هرمزگان*

*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ*

*« انا لله و انا الیه راجعون »*

*حادثه ی دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی که قصد شرکت در اردوی ملی فرزانگان در شهر شیراز را داشتند ، داغی جانسوز بر دل و آهی جانگداز بر نهادِ همگان نهاد.*

*در نهایت تأثّر و تألّم خاطر، غمگینانه درگذشت این دانش آموزان به خصوص دانش آموز فقید جزیره هرمز (( زهرا زرنگاری )) را به خانواده‌ گرامی ایشان ، معلمان، مربیان و مردم جزیره هرمز تسلیت و تعزیت گفته،*
*از درگاه خداوند غفّار برای این عزیز سفر کرده علّو درجات و همنشینی با حضرت زهرای اطهر و برای بازماندگانشان صبر و شکیبایی تمنا داریم.*

*روابط عمومی دفتر امام جمعه جزیره هرمز*

* پیام تسلیت رئیس واعضای شورای اسلامی شهر هرمز در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان استان هرمزگان
*امروز خبر دردناک حادثه بسیار دلخراش تصادف که موجب از دست دادن دانش آموزی نخبه مرحومه زهرا زرنگاری از این جزیره و تعدادی از دانش اموزان دختر فکور استانمان و همچنین مصدومیت و جراحت عزیزان دلبندمان که به قصد حضور در برنامه ملی دانش آموزی عازم شیراز بودند موجب اندوه و تاثر گردید.اینجانب واعضای شورای اسلامی شهرهرمز مراتب تسلیت خود را به خانواده بزرگ زرنگاری ،جامعه فرهنگیان وهمشهریان اعلام داشته و برای خانواده ایشان صبروآرامش وبرای آن عزیز از دست رفته غفران الهی را طلب می نمایم . همچنین شفای کامل مصدومان حادثه رو از درگاه احدیت خواهانم*.

*رئیس واعضای شورای اسلامی شهر هرمز*

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا
انالله و انا الیه راجعون ،اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمه واولئک هم المهتدون(بقره ۱۵۵-۱۵۶)

جان باختن تعدادی از دانش آموزان هرمزگانی در صبح روز عید قربان موجب تاسف وتاثر مردم استان هرمزگان وایران وجامعه فرهنگی شد ضمن عرض تسلیت صمیمانه، به خانواده های داغدار و دعای همگانی برای شفای عاجل مصدومین این حادثه تلخ وناگوار همگام و همراه باسراسر مردم استان درداغ این عزیزان شریک بوده وبا توجه به إعلام عزای عمومی از مردم شهرستان قشم درخواست جدی دارد به احترام مردم داغدار و عزادار از برپایی جشن و شادی در این روز پرهیز نمایند امید است با درایت وپیگیری مسئولین امر و برخورد جدی با مقصران احتمالی این حادثه هولناک دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم

شورای هاهنگی تبلیغات اسلامی. سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قشم.احمدغلامی

پیام تسلیت شیخ محمد علی امینی

انا لله و انا الیه راجعون

بدنبال حادثه ی دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز هرمزگانی، اینجانب ازطرف خود و روحانیون و طلاب اهل سنت، ضمن طلب علو درجات برای قربانیان حادثه، مراتب تاثر شدید وهمدردی خود را ابراز نموده وبرای بازماندگان حادثه، صبر و اجر از پیشگاه خداوند رئوف ،مسئلت مینمایم.
امید است با ریشه یابی صحیح این واقعه، شاهد تکرار اینگونه سوانح ناگوار، نباشیم.

محمدعلی امینی ، امام جمعه روستای طبل

گفتنی است؛ برای همدردی با خانواده های جانباختگان این حادثه و سانحه دیدگان، روز شنبه ۱۱ شهریور در استان هرمزگان عزای عمومی اعلام شد .

برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=432828
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,529 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی