پرهیز از موازی کاری در اجرای برنامه های اوقات فراغت
+ پ -
پرهیز از موازی کاری در اجرای برنامه های اوقات فراغت

فرماندار شهرستان سیریک در جلسه برنامه ریزی کارگروه فرهنگی،هنری و کتابخوانی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان گفت : پرهیز از موازی کاری در اجرای برنامه های اوقات فراغت ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  خانه فرهنگ و هنر هرمزگان،مبارکی فرماندار شهرستان سیریک با اشاره به اینکه باید فضای شادی ونشاط به ویژه در برنامه های مربوط به نوجوانان وکودکان در سرلوحه کار قرارگیرد اظهار کرد :با ایجاد کلاس های آموزشی مورد نیاز و انتخاب مدرسان آموزش دیده و مجرب ، بر کیفیت کلاس ها افزوده شود.

 
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک  افزود : باید برنامه های اوقات فراغت در جهت جذب جوانان ومتناسب با نیاز آنها باشد و این جز با شناخت سلایق آن ها میسر نمی شود
مصطفی کریمی زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک با بیان اینکه جامعه هدف ما جوانان و نوجوانان هستند بیان کرد: بهتر است برنامه های فرهنگی و کلاس های اوقات فراغت به گونه ای برگزار شود که هم برای دانش آموزان مفید و مفرح باشد و هم خستگی ۹ماهه سال تحصیلی را از تن آنها بیرون و اثر گزاری مفیدی داشته باشند .
وی با اشاره به اینکه توجه به تعلیم و تربیت از مهمترین واجبات است تصریح کرد : ما باید با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری که تهاجم دشمن را به نسل جوانان به شبیخون فرهنگی تعبیر کردند با اجرای برنامه های فرهنگی مناسب ،به مقابله با دشمن برویم .
کریمی زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری همفکری و تعامل دستگاه های عضو ، شاهد برگزاری کلاس های اوقات فراغت پربار و مفیدی در شهرستان سیریک باشیم .
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و ارائه برنامه ها، مقررشد با تشکیل کمیته ای در دبیرخانه ستاد بر کیفیت برنامه های آموزشی،فرهنگی،هنری ورزشی نظارت شود.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff