پرسپولیس بیکاه به اولین پیروزی رسید/ اتحاد در رودان طعم شکست را چشید
+ پ -
پرسپولیس بیکاه به اولین پیروزی رسید/ اتحاد در رودان طعم شکست را چشید

در هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر استان پرسپولیس بیکاه به اولین پیروزی خود دست یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز؛ دو خط تیره مقابل نام نمایندگان فوتبال شهرستان رودان در جدول مسابقات لیگ برتر فوتبال استان در هفته ششم این رقابتها پاک شد.

در این هفته از مسابقات پرسپولیس بیکاه میزبان تیم انتهای جدولی اتحاد پل خمیر بود، شاگردان عابد رمضانی در این دیدار عزم خود را برای کسب پیروزی جزم کرده بودند و با ارائه یک بازی هجومی و زیبا اجازه خودنمایی به حریف ندادند و با دو گل رحیم غلامشاهی و سعید ضعیفی با حساب دو بر یک حرف را شکست داند.

اتحاد دیگر نماینده رودان، تیم سوم جدول رده بندی مسابقات نتوانست در خانه از پس اروند بندرعباس بر بیاید و در حالی با گل امیر فتح آبادی از حریف پیش افتاد بود در ادامه کار دو بار دروازه خود را باز شده دیدند تا در نهایت تلاش آنها برای تغییر نتیجه بی حاصل ماند و اولین باخت برای اتحاد به ثبت رسید.

در سایر مسابقات هفته ششم لیگ برتر استان؛ جدال دو تیم مینابی بسیج حکمی و خلیج فارس ۲بر۱ به سود خلیج فارس خاتمه یافت، سهیلی جوان قشم ۲یر ۱ بر میزبانش لمزان بندرلنگه غلبه کرد، جنوب برکه دکا پارسیان ۲بر۱ سیبه کوخرد را در خانه اش مغلوب کرد، آرش بندرعباس  در مقابل اتحاد دژگان تن به شکست ۲بر صفر داد و فولاد هرمزگان ۲بر صفر جبل بر را از پیش رو برداشت.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff