پرسپولیس با برانکو به لخویا باخت و صدر جدول را از دست داد/ قطری‌ها جبران مافات کردند
+ پ -

تیم فوتبال پرسپولیس در پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل لخویای قطر شکست خورد تا موقعیت خود را در صدر جدول گروه A از دست بدهد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دیدار تیم های لخویای قطر و پرسپولیس ایران از ساعت ۲۰ با قضاوت ویلیامز استرالیایی آغاز شد. تیم پرسپولیس در این بازی با ترکیب سوشا مکانی، رضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، محمدرضا خانزاده،‌ حمیدرضا علی‌عسگری،‌مهرداد کفشگری،‌ احمد نوراللهی، محمد نوری، امید عالیشاه، هادی نوروزی و مهدی طارمی وارد زمین شد.

در ابتدای بازی و تا دقیقه ۱۵ دو تیم بیشتر به محک یکدیگر پرداختند و موقعیت های نصف و نیمه‌ای روی دروازه هم ایجاد می‌کردند که این حملات بی نتیجه بود.

در دقیقه ۱۶ سباستین سوریا مهاجم تیم فوتبال لخویا در موقعیت خوبی قرار گرفت اما او در حالی که می‌توانست دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه این بازیکن اروگوئه‌ای از کنار دروازه به اوت رفت.

در دقیقه ۱۸ ضربه پای چپ احمد نورالهی از فاصله کمی از بالای دروازه تیم لخویا به بیرون رفت.

 در دقیقه ۲۰ ضربه خطرناک وایس مهاجم تیم لخویا با دو مدافع تیم پرسپولیس خورد و بلوکه شد.

در دقیقه ۲۸ سباستین سوریا با سوشا مکانی تک به تک شد که داور این بازی این صحنه را آفساید اعلام کرد.

در دقیقه ۳۰ مهرداد کفشگری به دلیل خطا بر روی بازیکن لخویا با کارت زرد داور استرالیایی مواجه شد.

در دقیقه ۳۹ بازیکنان لخویا چند حمله پشت سر هم را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند که مدافعان تیم پرسپولیس این توپ را به هر شکلی که بود دفع کردند.

در دقیقه ۴۱ محمد عبدالله روی امید عالیشاه خطا کرد که ویلیامز استرالیایی به این بازیکن تیم لخویا کارت زرد نشان داد. این ضربه خطا را هادی نوروزی روی دروازه لخویا ارسال کرد که مدافعان این تیم قطری توپ را به راحتی دور کردند.

در دقیقه ۴۳ بر روی امید عالیشاه در موقعیتی مناسب خطا شد و هادی نوروزی پشت این ضربه قرار گرفت. ضربه ناامید کننده نوروزی به مدافعان لخویا برخورد کرد.

اومانیا در دقیقه ۴۵ به دلیل خطا بر روی بازیکن لخویا از داور بازی کارت زرد گرفت.

نیمه دوم دو تیم بدون تغییر وارد زمین شدند. در دقیقه ۵۳ پرسپولیس صاحب ضربه کرنر شد که این توپ را مدافعان لخویا از روی دروازه تیم شان دور کردند.

سانتر وایس در دقیقه ۵۵ روی دروازه پرسپولیس می رفت خطر ساز شود که این توپ را مدافعان پرسپولیس دور کردند.

پاس امید عالیشاه به نورالهی در دقیقه ۵۸ با ضربه این بازیکن همراه بود که این توپ با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۸ بالاخره لخویا مزد زحمات خود را گرفت. در این لحظه سانتری که از سمت چپ زمین تیم پرسپولیس انجام شده بود در بین مدافعان این تیم روی سر مساکنی فرود آمد که او هم با ضربه ای دروازه تیم فوتبال پرسپولیس را باز کرد.

در دقیقه ۷۳ لخویا یک بار دیگر صاحب موقعیت خوبی شد که این بار سوشا مکانی این توپ را دفع کرد.

اشتباهات متعدد بازیکنان پرسپولیس در این بازی در نیمه دوم باعث شد بازیکنان لخویا بارها روی دروازه پرسپولیس صاحب موقعیت شوند.

احمد نورالهی و امید عالیشاه در این بازی بیرون رفتند و به جای این دو بازیکن علی علیپور و پیام صادقیان وارد زمین شدند.

در دقیقه ۸۲ پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه لخویا شد که پیام صادقیان پشت این توپ ایستاد. ضربه این بازیکن را مدافعان لخویا دور کردند.

در دقیقه ۸۳ بازیکنان لخویا روی ضد حمله صاحب موقعیت خوبی شدند که نام تاهی بازیکن کره‌ای این تیم توپ را برای دومین بار به تور دروازه پرسپولیس چسباند.

در دقیقه ۸۶ ضربه کم دقت علی علیپور به تیر عمودی دروازه لخویای قطر برخورد کرد.

در دقیقه ۸۹ پرسپولیس صاحب ضربه کرنر شد که این توپ هم راهی به دروازه لخویا پیدا نکرد.

در وقت های اضافه هم اومانیا مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به جای دفع توپ، به عفیف بازیکن لخویا پاس گل داد تا نتیجه بازی رفت جبران شود.

پرسپولیس دیدار مقابل لخویا را با ۳ گل واگذار کرد تا لخویا با ۱۰ امتیاز به صدر جدول برود و پرسپولیس با ۹ امتیازی که از قبل داشت با یک رده سقوط به رده دوم برود. النصر عربستان هم با ۸ امتیاز در رده سوم قرار گرفت تا تکلیف این گروه به روز آخر بکشد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff