پرستاران طلایه داران نهضت سلامت هستند

صالحی گفت: پرستاران طلائیه داران فرهنگ نهضت سلامت و جهادگرانی ‌که با تلاش و ایثار خود خدمت به مردم را در کارنامه خود دارند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام و المسلمین شعیب  صالحی، امام جمعه شهرستان بندر خمیر در خطبه های امروز نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان إظهار کرد : حفظ برادری مسلمانان اساس ماندگاری مکتب إسلام برای پیمودن مسیر پر چالش و سخت به تمدن إسلامی است.

امام جمعه بندر خمیر افزود :مهمترین نگرانی پیامبر اسلام (ص) لطمه دیدن قدرت اسلام و انسجام مؤمنین است که سبب عقب ماندگی ها جبران ناپذیری می شود .

صالحی ادامه داد : عمده أسباب برای تشتت مسلمین عدم شناخت مبانی یکدیگر است که زمینه ساز بهره برداری دشمنان اسلام علیه مسلمانان است .

وی در بخش دیگر ادامه با تبریک میلاد حضرت زینب و روز پرستار اضافه  کرد : بانوی اسلام حضرت زینب س در طول حیات پر برکت خویش در راه تعالی اسلام و مکتب حسینی عمر خویش را سپری کرد .

رئیس شواری فرهنگ عمومی شهرستان بندر خمیر تصریح کرد : پرستاران طلائیه داران فرهنگ نهضت سلامت و جهادگرانی ‌که با تلاش و ایثار خود خدمت به مردم را در کارنامه خود دارند .

حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه مشکلات را فریاد خواهم زد تا حصول نتیجه تاکید کرد : فرهنگ پیگیری مطالبات مردم باید جدی دنبال شود تا امیدواری در جامعه ایجاد شود .

صالحی ادامه داد : مسئولین در عرصه پیگیری مجتمع بندری شهرستان بندرخمیر تمام همت خود را در کفه اخلاص قرار دهند تا این فرایند مهم به ثمر بنشیند .

امام جمعه خمیرخاطرنشان کرد : بابت پیگیری های مسئولان استانی و شهرستان و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر احمد مرادی نیز تقدیر و تشکر را داریم .

انتهای پیام/