پرده برداری از دقیق ترین ساعت آنالمای کشور در روستای کشار چمردان
+ پ -
پرده برداری از دقیق ترین ساعت آنالمای کشور در روستای کشار چمردان

به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزاد سازی خرمشهر از دقیق ترین ساعت آنالمای کشور در روستای کشار چمردان شهرستان بندرخمیر رونمایی شد.

 

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛در سومین روز از خردادماه و در سالروز حماسه بزرگ آزاد سازی خرمشهر، با حضور مسولین میراث فرهنگی ریاست این سازمان جناب آقای مهندس ضیایی و هیئت همراه  و با حضور گرم اهالی محترم روستای کشار چمردان و همینطور اعضای شوراها و دهیاران روستاهای منطقه کشار وجناب آقای سید عبدالله هاشمی ریاست محترم انجمن اهل سنت بندرعباس در روستای کشار چمردان مراسم رونمایی از دقیق ترین ساعت آنالمای کشور برگزار شد.

 

IMG-20150524-WA0074

این ساعت که حاصل تلاش یک ساله  مهندس فرهاد محمدی جوان کشاری است دقیق ترین ساعت آنالمای کشور است که امروز به بهره برداری رسید.

 به گزارش شمیم مهدوی خبرنگار هرمزدر این مراسم مهندس ضیایی ریاست سازمان میراث فرهنگی ضمن تقدیر از زحمات مهندس محمدی و تبریک اعیاد شعبانیه، گفت : منطقه کشار منطقه مستعدی برای گردشگری و جذب گردشگر است و اگر شرایط جغرافیایی و اقلیمی منطقه اجازه دهد میتوان در این منطقه طرح ایجاد یک رصدخانه را نیز اجرا کرد .
وی خاطر نشان کرد: ان شاءالله در آینده ای نزدیک باحضور فرماندار بندرعباس و مسولین استانی از این جوان موفق کشاری تقدیر ویژه خواهد شد.

مهندس محمدی ضمن تشریح دقیق طرح خود گفت: این طرح مدت یکسال زمان برده و ازساعت ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر زمان و اوقات شرعی را به صورت بسیار دقیق به نمایش میگذارد.

شمیم کشار

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff