تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 319829
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
توسط تامین اجتماعی در 9 ماهه سال 94 صورت گرفت:

پرداخت ۷۰ میلیارد تومان کمک هزینه ازدواج

۶۹۶ میلیارد و۷۵ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه ازدواج از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان واجد شرایط در ۹ ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته پرداخت شده است.

پرداخت ۷۰ میلیارد تومان کمک هزینه ازدواج

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ بر اساس اعلام دفتر آمار ومحاسبات اقتصادی واجتماعی این سازمان، از دیگرهزینه‌های کوتاه مدت پرداخت شده در این مدت می‌توان به یک هزار و ۸۴۲ میلیارد و ۱۵میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری غیر ناشی ازکار و ۱۶۲ میلیارد و ۵۳۹ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری ناشی از کار اشاره کرد.

همچنین یک هزار و۴۴۴ میلیارد و ۱۰۳میلیون ریال به عنوان استراحت ایام بارداری و ۱۹۸میلیارد و ۶۱۲میلیون ریال به عنوان کمک هزینه فوت و کفن ودفن از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان در همین مدت پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، در نه ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته، بابت هزینه سفروفوق العاده همراه ۲۶میلیارد و۹۶۴میلیون ریال، ۲۲۰میلیارد و ۳۲۴میلیون ریال برای کمک هزینه پروتز واروتز پرداخت شده و در بخش غرامت نقص عضو مقطوع ۲۰ میلیارد و ۱۱میلیون ریال و در بخش سایر کمک‌ها یک هزار و ۶۲۴میلیارد و ۹۳۴ میلیون ریال هزینه شده است.

از دیگر هزینه‌ها در قالب تعهدات کوتاه مدت سازمان تامین اجتماعی در این مدت می‌توان به ۶ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال بابت تعدیل سنواتی غرامت دستمزد و در بخش تعدیل سنواتی کمک‌ها ۱۱۵ میلیارد و ۷۴۳میلیون ریال اشاره کرد.

گفتنی است، در ۹ ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته؛ در مجموع ۶هزار و ۳۵۷ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال به عنوان هزینه‌های کوتاه مدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران از سوی سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=319829
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,213 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل