پرداخت 67میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان

+ پ -
پرداخت ۶۷میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد ضمن بیان اینکه تعداد ۱۳۷۴ نفر عضو صندوق وام ضروری این اداره می باشند اظهار داشت : در هشت ماهه نخست امسال مبلغ ۲۷میلیاردو۱۶۰میلیون و ۹۸۴هزارو ۴۱۷ریال تسهیلات به فرهنگیان پرداخت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم شهرستان حاجی آباد،طهمورث دهقانی گفت: از مجموع ۱۷۰۰ نفر پرسنل شاغل و بازنشسته این شهرستان ۱۳۷۴ نفر عضو صندوق وام ضروری می باشند.

وی بیان داشت: از محل این صندوق در هشت ماهه نخست امسال مبلغ ۲۷میلیاردو۱۶۰میلیون و ۹۸۴هزارو ۴۱۷ریال تسهیلات به ۲۷۳ نفر از فرهنگیان این شهرستان پرداخت شده است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش اظهار داشت: حداکثر مدت پرداخت تسهیلات به متقاضیان از طریق این صندوق سه ماه پس از درخواست شخص می باشد.این مقام مسئول افزود : سقف تسهیلات پرداختی این صندوق سه برابر موجودی فرد در صندوق می باشد که حداکثر ۱۵میلیون تومان می باشد.

دهقانی همچنین خاطرنشان کرد: در راستای کاهش مشکلات مالی فرهنگیان تا کنون ۷۰۰میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴درصد و همچنین ۴۰میلیارد ریال تسهیلات خرید کالا با سود ۱۸درصد از طریق بانک ملی به فرهنگیان پرداخت شده است.

معاون پشتیبانی تصریح نمود: آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد با همکاری بانک ملی در مجموع مبلغ ۶۷میلیاردو۸۶۰میلیون و ۹۸۴هزارو ۴۱۷ریال تسهیلات در قالب وام های ۱۰تا ۴۰ میلیونی به فرهنگیان پرداخت نموده است .

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff