پرداخت حقوق کارگران با آنالیز جدید/ پیگیر بیمه تکمیلی کارگران هستم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عباس امینی‌زاده در جمع کارگران تنظیف مناطق سه‌گانه اظهار کرد: کارگران تنظیف شهر، نقش بسیار مهمی در ایجاد آسایش و تغییر چهره معابر دارند.

وی خطاب به اعضای جلسه افزود: شما می‌توانید با انجام صحیح وظایف، تذکر آسانی و رصد محدوده فعالیتی خود، می‌توانید علاوه بر تسهیل کار خود در بهبود وضعیت شهر نیز نقش‌آفرینی کنید.

شهردار بندرعباس در ادامه عنوان کرد: پرداخت حقوق کارگران قبل از سایر حقوق ها، یکی از مهمترین مسائلی بوده که طی سال‌های اخیر نسبت به آن تاکید داشته و داریم.

امینی زاده بیان کرد: شخصا با توجه به اینکه در خانواده‌ای از مجموعه کارگری شهرداری رشد کرده‌ام، مشکلات کارگری را کاملا درک می‌کنم و در راستای بهبود وضعیت تلاش کرده‌ایم.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه کارگران تنظیف می‌توانند همراه و یاری گر خوبی برای رونق فرهنگ شهروندی باشند، اضافه کرد: حقوق شما بر اساس قانون کار پرداخت می‌شود و مابه‌التفاوت پرداخت‌های ماه‌های ابتدایی سال جاری نیز، پرداخت می شود.

امینی زاده در ادامه نیز از پیگیری بیمه تکمیلی کارگران شهرداری خبر داد و عنوان کرد: این موضوع در تعهد شهرداری نیست، اما برای افزایش کیفیت زندگی و رضایتمندی بیشتر کارگران، مجوز آن از شورای اسلامی شهر اخذ شده و در حال پیگیری است.

اسماعیل موحدی‌نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این جلسه نیز در ارتباط با مشکلات کارگری و پیگیری درخواست‌های کارگران، گفت: هیچ ارگانی بهتر از خود شهرداری نمی‌تواند مسایل مربوط به کارگران مجموعه را بررسی و رفع کند.

وی خاطرنشان کرد: کارگران می‌توانند در صورت هرگونه درخواست یا شکایت در راستای پیگیری حقوق و مزایای خود، به مجموعه مدیریت بازرسی شهرداری رجوع کنند.

 

انتهای پیام/