پرداخت بیش از ۳ میلیارد ریال کمک هزینه ساخت مسکن به مددجویان بشاگرد
+ پ -
پرداخت بیش از ۳ میلیارد ریال کمک هزینه ساخت مسکن به مددجویان بشاگرد

۳ میلیارد و ۵۳۰ هزار ریال جهت تعمیرات کلی و جزئی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بشاگرد پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، معاون حمایت اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بشاگرد از پرداخت سه میلیارد و ۵۳۰ هزار ریال جهت تعمیرات کلی و جزئی مسکن مددجویان و ساخت و تعمیرات سرویس بهداشتی تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

علی بحیرایی در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: تامین مسکن مددجویان تحت حمایت یکی از اهداف اساسی و مهم به شمار می رود و در همین راستا کمیته امداد خدماتی از قبیل احداث مسکن، سرویس بهداشتی، حمام، تعمیرات کلی و جزیی مسکن به جامعه هدف خود را ارائه می کند.

وی اظهار داشت: به همین منظور خانواده های نیازمند تعمیرات از ابتدا توسط مامورین تحقیق شناسایی و بعداز انجام مراحل لازم و بازدید کارشناسان مسکن و ساختمان و نیازسنجی منازل مسکونی بر اساس اولویت به واجدین شرایط مبالغی در قالب تعمیر جزیی و کلی بصورت بلاعوض پرداخت خواهد شد.

بحیرایی افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون به ۱۱۰ خانوار تحت حمایت مبلغی بالغ بر ۵۳۰ میلیون ریال جهت تعمیرات کلی و جزئی بصورت بلاعوض پرداخت شده است.

معاون حمایت اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) بشاگرد تصریح کرد: برای تعمییر و ساخت ۶۰۰ سرویس بهداشتی نیز مبلغ سه میلیارد ریال طبق برآورد کارشناس فنی بصورت بلاعوض به مددجویان پرداخت شد.

 

انتهای پیام/ ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff