پذیرش 2 هزار و 576 نفر روز در ستاد اسکان میهمانان نوروزی فرهنگیان میناب
+ پ -
پذیرش ۲ هزار و ۵۷۶ نفر روز در ستاد اسکان میهمانان نوروزی فرهنگیان میناب

رییس آموزش و پرورش شهرستان میناب از پذیرش ۲ هزار و ۵۷۶ نفر روز در ستاد اسکان میهمانان نوروزی فرهنگیان میناب خبرداد و گفت: ۲۰ مرکز پذیرش برای ارائه خدمات به میهمانان فرهنگی پیش بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ علی اسلامی ،رییس اداره آموزش و پرورش میناب در گفتگو با میناب جنوب ،گفت: ۵۰۱ خانواده با ظرفیت ۲ هزار و ۵۷۶ نفر تا کنون در ستاد اسکان میهمانان نوروزی فرهنگیان میناب پذیرش شده اند.

 

 

وی از راه اندازی ۲۱ ستاد اسکان برای معرفی مراکز پذیرش و راهنمایی میهمانان از مبادی ورودی تا محل پذیرش و اسکان در این شهرستان خبرداد و افزود: انجام اقدامات تبلیغی برای معرفی مراکز پذیرش و راهنمایی میهمانان از مبادی ورودی تا محل پذیرش و اسکان از دیگر اقدامات ستاد اسکان است.

 

 

رییس اداره آموزش و پرورش میناب اضافه کرد: ستاد اسکان به همکاری و پشتیبانی دست اندرکاران و عوامل اجرایی با استفاده از امکانات موجود به منظور رفاه حال همکاران فرهنگی تمام تلاش خود را بکار گرتفه است.

 

 

اسلامی خاطر نشان کرد: برای رفاه حال میهمانان فرهنگی متناسب با ظرفیت و پتانسیل های موجود در شهرستان در نزدیک ترین محل مورد نظر میهمانان برای تفریح و بازدید مکان برای اسکان پیش بینی شده است.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب اظهار کرد: ۲۰ مدسه با ظرفیت ۱۲۹ کلاس برای ارائه خدمات بهتر به میهمانان نوروزی بویژه قشر فرهنگی آماده ارائه خدمات به میهمانان فرهنگی در این شهرستان می باشد

 

 

وی گفت: پذیرش افراد در مراکز پذیرش تنها با کارت شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد و همچنین ستاد اسکان شهرستان از تاریخ اعلام شده از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ دایر و آماده پاسخگوی همکاران فرهنگی خواهد بود.

 

 

اسلامی اذعان داشت: پذیرش مسافران نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان میناب از روزچهارشنبه (۲۷ اسفندماه)بصورت حضوری آغاز شده و تا آخرین روز تعطلات نوروز ادامه خواهد داشت.

 

 

وی در پایان با اشاره به پذیرش بیش از ۱۰ هزار نفر در ستاد های اسکان میهمانان نوروزی در سال گذشته در شهرستان میناب گفت: باتوجه به فراهم نمودن بهترین شرایط برای رفاه حال میهمانان پذیرش ۱۳ هزار نفری میهمانان نوروزی ویژه فرهنگیان برای امسال پیش بینی می شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff