پذیرش ۳هزار و ۷۰۰نفر در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان بندرلنگه
+ پ -
پذیرش ۳هزار و ۷۰۰نفر در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان بندرلنگه

مسئول ستاد اسکان فرهنگیان بندرلنگه گفت: از آغاز نوروز و شروع تعطیلات تا روز سوم فروردین، ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه، میزبان ۲۸۶ خانوار به تعداد سه هزار و ۷۰۰ نفر بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛حسن صوغانی مسئول ستاد اسکان فرهنگیان بندرلنگه اظهار کرد: طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده، امسال بدلیل شرایط آب و هوایی مناسب در جنوب کشور، سفرهای نوروزی از آمار بالاتری نسبت به سال‌های گذشته تخمین زده می‌شد و این امر باعث گردید تا کلیه تدابیر اندیشیده شود و در کمیت و کیفیت پذیرش و اسکان میهمانان فرهنگی در ایام نوروز بصورت ویژه برنامه‌ریزی شود.

 

وی افزود: در این رابطه با تلاش ستاد، سعی بر این شد که حدود ۲۰۰ مدرسه را بصورت مراکز اسکان دائمی و ذخیره در لیست پذیرش خود قرار دهیم و بیش از ۲۵۰ نفر نیروهای ستادی و خدماتی آماده ارائه خدمت‌رسانی به میهمانان، ابلاغ صادر کنیم.

 

مسئول ستاد اسکان فرهنگیان بندرلنگه در ادامه تصریح کرد: از آغاز نوروز و شروع تعطیلات تا روز سوم فروردین، در ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه، میزبان ۲۸۶ خانوار به تعداد سه هزار و ۷۰۰ نفر بوده‌ایم.

 

صوغانی در پایان یادآور شد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ناپایداری هوا وشرایط جوی و احتمال بارندگی و مواج بودن دریا در روزهای آینده، میزبان مسافرین بیشتری در ستاد اسکان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff