پدافند غیر عامل مدیریت جامع بر عوامل حیاتی درون جامعه است
+ پ -
پدافند غیر عامل مدیریت جامع بر  عوامل حیاتی درون جامعه است

فرماندار شهرستان سیریک گفت: بمناسبت هفته پدافند غیر عامل همایش پدافند غیر عامل در شهرستان سیریک با شرکت ۴۵۰ از مدیران ادارات و نهادها ، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها ، مدیران مدارس و مربیان پرورشی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی سعید الله مبارکی در این همایش افزود: این همایش با هدف آشنایی با اهمیت موضوع پدافند غیر عامل و کاهش آسیب ها در زمان وقوع حوادث تاثیر گذار به مدت یک روز در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

 
فرماندار شهرستان سیریک تصریح نمود:پدافند غیرعامل مجموعه از اقدامات و هماهنگی هایی است که قبل از خطر انجام می گیرد و در هنگام بروز هرگونه تهدیدات طبیعی و غیر طبیعی که موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، ساختمان‌ ها، تاسیسات، تجهیزات، اسناد و شریان های حیاتی یک جامعه می شود .

 
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک بیان کرد: پدافند غیر عامل باید در همه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، تولیدی، اداری باید مورد توجه قرار گیرد و نهادینه و فرهنگ سازی شود و در این حوزه باید با عبور از وضعیت های ابتدایی به مراحل پیشرفته تری از قدرت پیش بینی، بازدارندگی و توانِ لازم برای کنترل شرایط خاص برسیم.

 
فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: با توجه به اینکه یکی از مشکلات اصلی شهرستان کمبود آب و منابع آبی است آب از عناصر حیاتی برای مردم محسوب می شود و به کارگیری روش ها و دستورالعمل پدافند غیر عامل در طراحی، اجراء و بهره برداری از پروژه ها در پیشگیری و مدیریت بحران بسیار حایز اهمیت است.

 

 

انتهای پیام /س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff