برکت آفرینی قرارگاه‌های طرح تحول در هرمزگان/ بسیج در تمام موضوعات انقلاب پای کار است+فیلم

سردار سالاری با بیان اینکه بسیج در تمام موضوعات انقلاب اسلامی پای کار نظام است گفت: عملکرد قرارگاه های طرح تحول محلات آثار و برکات مفیدی را داشته است.

سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اظهار کرد: بسیج به عنوان یک نهاد پرثمر و با برکت مردمی که از جنس خود مردم و  از بطن مردم است.

سردار سالاری افزود: بسیج این توفیق را دارد که در همه میادین و در همه عرصه ها و در موضوعاتی که مورد نیاز انقلاب خصوصاً در حوادث، زلزله ها ، سیل ها و فتنه ها پای کار نظام و انقلاب باشد.

وی با بیان اینکه کارنامه بسیج را ما از ابتدای پیدایش در کنار انقلاب بسیار درخشان می بینیم، تصریح کرد: اوج حضور بسیج را ما در هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم که در این دانشگاه انسان ساز بسیار عالی درخشیدند و بحمدالله بعد از آن هم در عرصه های سازندگی، محرومیت زدایی، علمی و فرهنگی شاهد هستیم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: امروز بسیج به عنوان یک مجموعه متخصص از بسیج اساتید و مهندسی، پزشکی و با بسیج دانش آموزی و … همه سازماندهی شده آماده به کار هستند و اقدامات بسیار بزرگی را در سطح جوامع انجام می‌دهند.

سردار سالاری اظهار کرد: به حمدلله با آن روحیه و با تفکری که بسیجیان دارند کمک می کنند برای اینکه خلاهایی که در جامعه داریم به نوعی بتوانند پر کنند.

وی با اشاره به اینکه شاهد حضور مقتدرانه بسیج در سطح کشور هستیم، خاطرنشان کرد: در مسجد جامع بندرعباس دستاوردهای قرارگاه های محلات را شاهد بودیم که یک کار کاملاً مردمی و همه آحاد مردم و نخبگان ،پیشکسوتان، موثرین در یک منطقه و محله را درگیر کرده تا بتوانند خودشان از ظرفیت خودشان برای دغدغه‌ها و مسائل آسیب‌ها و مشکلاتی که درون محیط بکار گیرند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه حضور بسیج و مردم هر جایی که باشد می تواند خیرات و برکات  داشته باشد و مسائل و مشکلات را حل کند، اظهار کرد: این کار قرارگاه تحول محلات هم با این نگاه طراحی شده که تا کنون برکات و کارایی بسیار خوبی داشته است.

سردار سالاری همچنین با اشاره به اینکه طرح تحول محلات امروز به عنوان یک الگو مطرح است، خاطرنشان کرد: این اقدام در استان هرمزگان تسری پیدا می‌کند تا در سطح کشور این کار با برکت را عینیت ببخشد.

انتهای پیام/