پای سعید معروف و کواچ هم به مذاکرات هسته ای باز شد!/والیبال ایران را تحریم کنید
+ پ -
پای سعید معروف و کواچ هم به مذاکرات هسته ای باز شد!/والیبال ایران را تحریم کنید

از انجا که آمریکا در برابر هر شکستی که درمقابل ایران می خورد شروع به تحریم های ظالمانه با بهانه های خنده دار از جمله حقوق بشر و ساخت سلاح هسته ای می نماید، کاربران فضای مجازی بعد از برد قدرتمنداته تیم ملی والیبال در واکنش به این پیروزی و برای نشان دادن بهانه های مسخره آمریکایی برای افزایش تحریم ها و زیاده خواهی در مذاکرات هسته ای به فاصله کوتاهی شروع به ارسال پیامک های طنز کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،این پیام ها تنها حامی نکات طنز و خنده دارنیست بلکه نشان از درک و بیش بالای ملت ایران دارد که به صورت کامل به خوی استکباری آمریکا پی برده اند و هیچ تلاشی چه در داخل و چه در خارج نمی تواند خوی زیاده خواهی و استکباری آمریکا را تطهیر کند.

پیروزی ایران در میدان والیبال با توجه به قاعده بازی بود ارسال این نوع پیامک ها نشان از این مسئله دارد که مردم ایران به این مسئله واقف هستند که عمل نظام جمهوری اسلامی ایران در همه صحنه ها از جمله هسته ای بر اساس قوانین بین المللی است و بقیه حرف ها بهانه ای بیش نیست.

این پیام های به ظاهر طنز بیشتر از صدها مقاله سیاسی نشان داد درخواست های عجیب و غریب  آمریکا در مذاکرات به بهانه  نگرانی برای جهان داد فریبی بیش نیست و تنها دلیل آن ترس از قدرت ایران است و به هر روش می خواهدجلوی پیروزی های به حق ایران را در صحنه های داخلی و بین المللی بگیرد و در این زمینه کنگره آمریکا هم همراه دولت آمریکا است و اختلافات ظاهری ان ها تنها برای فریب فکار عمومی است.

بخشی از این پیامک ها که حاوی مسائلی فراتر از یک طنز است:

تیم والیبال ایران به دلیل برد در برابر آمریکا به مدت ۱۵سال از تمرین و حضور در میادین بین المللی تعلیق می شود.

 خرید و فروش و ساخت و طراحی توپ والیبال در ایران ممنوع است اجازه بازرسی و دسترسی به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی والیبال بر اساس پروتکل الحاقی جدید امکان پذیر است، تخریب استادیوم آزادی و باز طراحی آن توسط آمریکایی ها به طوری که فقط۲۰نفر ظرفیت تماشاچی داشته باشد!

سعید معروف وکواچ به لیست بازجویی های ۵+۱اضافه شدند!

گزارشگر والیبال گفت :
آمریکایها اجازه ندادند کسی بازی تمرینی شون رو ببینه!
حالا ما سر بازدید از مراکز نظامی جر و بحث می کنیم!!!!!
خودتون قضاوت کنید.

وزارت خزانه دارى امریکا دقایقى پیش در راستای نقض توافق ژنو و لوزان، واردات بوق به ایران را تحریم کرد.

ناظر حقوق بشر: ایرانی ها با خشونت به توپ ضربه می زدند

ایران ۳آمریکا۰،پس از برد تیم ملی والیبال ایران مقابل امریکا، کنگره تحریم های جدید در زمینه ورود وسایل ورزشی از جمله توپ والیبال به ایران را تصویب کرد

کنگره آمریکا خواستار بازرسی از مراکز ورزشی ایران شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff