پایگاه بسیج طلاب حوزه علمیه شهر بندر کوهستک سیریک افتتاح شد
+ پ -
پایگاه بسیج طلاب حوزه علمیه شهر بندر کوهستک سیریک افتتاح شد

مسئول بسیج طلاب استان هرمزگان گفت: پایگاه مقاومت بسیج طلاب حضرت سکینه (س) حوزه علمیه خواهران شهر بندر کوهستک شهرستان سیریک با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال و زیربنای ۸۰ متر مربع با ۵۴ بسیجی طلاب به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، حجت الاسلام برزگر مسئول بسیج طلاب استان هرمزگان ، افزود: انقلاب اسلامی از حوزه منشاء گرفت و باعث رهایی مردم از ظلم و ستم شد و در حال حاضر وظیفه همه ماست تا مواظب باشیم دشمن در حوزه های علمیه رخنه نکند و از این طریق باعث ضربه زدن به اسلام و انقلاب نشود.

وی ابراز داشت: طلاب و حوزه ها در جامعه اسلامی ما  نقش حساس  و مهم هدایتی و بصیرتی دارند ، وآگاهی دادن از وظایف اصلی آنهاست که دشمنان اسلام  همیشه سعی داشتند با ترفندها و دسیسه ها به آن ضربه  وارد کنند که برای حفظ آن باید کاملا هوشیار باشیم.

مسئول بسیج طلاب استان هرمزگان اظهار کرد : باید حوزه ها را تقویت کنیم زیرا دشمنان تفکر امام (ره) و تکفر حوزه و طلاب و نسل جوان را به شدت مورد طمع و هدف قرار داده و ولایت فقیه یکی از مهم‌ترین ارکان انقلاب است که باید مورد توجه حوزه‌های علمیه باشد.

برزگر یادآور شد: بسیج طلاب باید با برنامه ریزی دقیق و هدفمند و شناسایی نقاط قوت و ضعف بتواند تدابیر لازم را با عملکردهای مناسب و مدیریت شده و تدبیر حوزویان با تمام قوا و قدرت از اسلام و آرمان ها و ارزش ها انقلاب و اسلام دفاع کند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین برزگر مسئول بسیج طلاب استان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه موقت شهرستان، سرهنگ پاسدار اسلامی فرمانده ناحیه بسیج سیریک ، حجت الاسلام و المسلمین نعیم اربابی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک و جمعی از مسئولین و مردم حضور داشتند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff