پایگاه آمریکایی: تحریم‌های جدید ایران هفته آینده اعلام خواهد شد
+ پ -
پایگاه آمریکایی: تحریم‌های جدید ایران هفته آینده اعلام خواهد شد

پایگاه آمریکایی «تاور» گزارش داد که وزارت خزانه‌داری این کشور هفته آینده تحریم‌های تازه علیه ایران به بهانه آزمایش‌های اخیر موشکی را اعلام می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک پایگاه آمریکایی خبر داد هفته آینده وزارت خزانه‌داری این کشور تحریم‌های جدید علیه ایران به بهانه آزمایش‌های موشکی اخیر را اعلام خواهد شد.

چهارشنبه شب(دیشب) رسانه‌های غربی خبر دادند که وزارت خزانه‌داری آمریکا در نامه‌ای به کنگره این کشور اعلام کرده است که دولت باراک اوباما قصد دارد، تحریم‌های جدیدی علیه ایران اعمال کند که بهانه این اقدام هم آزمایش‌های اخیر موشکی ایران اعلام شده است.

به گزارش این رسانه‌ها قرار است جمعا یازده شخص و شرکت به بهانه ارتباط با برنامه موشکی ایران تحریم شوند.

این اقدام به بهانه پاسخ به آزمایش موشک بالستیک عماد توسط ایران صورت می‌گیرد. بنا بر این گزارش، این تحریم‌ها هنوز اعمال نشده‌اند، اما دولت آمریکا تصمیم خود برای این کار را به نمایندگان کنگره اعلام کرده است(جزئیات بیشتر).

حالا پایگاه آمریکایی «تاور» در گزارشی درباره تحریم‌های تازه‌ای که قرار است به بهانه‌ موشکی ضد ایران اعمال شود، نوشت: «وزارت خزانه‌داری آمریکا هفته آینده این تحریم‌های جدید را (رسما) اعلام خواهد کرد».

تحریم‌های تازه علیه ایران که این بار به بهانه موشکی قرار است اعلام و اعمال شود، در حالی صورت خواهد گرفت که ایران و گروه ۱+۵ قرار است برای اجرای توافق هسته‌ای وارد مرحله سوم برجام یا همان روز اجرا شوند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff