پایداری نظام و انقلاب از برکت خون شهیدان و مجاهدت های جانبازان و ایثارگران است
+ پ -
پایداری نظام و انقلاب از برکت خون شهیدان و مجاهدت های جانبازان و ایثارگران است

معاون فرماندار رودان پایداری نظام و انقلاب و امنیت کنونی جمهوری اسلامی را از برکت خون شهیدان و مجاهدت های جانبازان و ایثارگران دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار  رودان در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای بخش بیکاه شهرستان رودان ضمن قدردانی از ارج نهادن به مقام والای شهدا در شهرستان، اظهار کرد: پرداختن به چنین برنامه هایی برای تجلی نام و یاد شهدا  امری مهم و قابل تحسین است و باید فرهنگ شهادت در جامعه نهادینه کنیم.

 

نیک طبع افزود: دستگاههای اجرایی شهرستان همواره علارغم محدودیت های مالی فراوان در برگزاری اینگونه مراسمات مشارکت لازم را داشته اند.

 

وی ادامه داد : مشارکت در چنین برنامه هایی به لحاظ بعد اداری نیز در ارزشیابی سالیانه مدیران قرار خواهد گرفت و مدیران ادارات به این امر معنوی توجه ویژه داشته باشند.

 

معاون فرماندار رودان خواستار مشارکت و برقراری تعامل مابین ادارات به جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن این برنامه فرهنگی و معنوی شد و اضافه کرد: این یادواره برای حضور  بیش از سه هزار نفربرنامه ریزی شده است.

 

وی تصریح کرد: تمام افدامات لازم برای برگزاری این برنامه در روز ۲۳ اسفند ماه در بخش بیکاه تدوین شده است و آمادگی لازم نیز به منظور هر چه بهتر برگزار شدن آن با توجه به مزین شدن با یاد وخاطره شهدا وجود داشته باشد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff