پایان عملیات ساخت 4 پل روگذر در بندرعباس تا 18 ماه آینده/خط بی ار تی در ایام دهه فجربه بهره برداری می رسد
+ پ -
پایان عملیات ساخت ۴ پل روگذر در بندرعباس تا ۱۸ ماه آینده/خط بی ار تی در ایام دهه فجربه بهره برداری می رسد

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک بندرعباس با بیان اینکه در محدوده بلوار امام حسین،سه راه جهانبار ، تقاطع بهشت زهرا به سمت راه آهن پل روگذر احداث خواهد شد،گفت:ساخت پل روگذر تا ۱۸ ماه آینده به اتمام می رسد.

رسول دهقانی، دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک بندرعباس در گفتگو با  هرمز گفت:  اجرای خط بی ارتی در بندرعباس به تصویب رسیده و مطالعاتش به اتمام رسیده است.

وی با بیان اینکه مسائل تخصصی و فنی بررسی و ایستگاه تعیین شده است،اظهار کرد:طول میسر از حد فاصله میدان دفاع مقدس تا میدان اسکله شهید باهنر و محدوده هدیش انجام می شود.

 

دهقانی افزود:از میدان دفاع مقدس تا میدان انقلاب در خط وسط حرکت می کند و در خط وسط و از میدان انقلاب تا میدان شهدا(یادبود) درقسمت لاین شمالی حرکت میکند.

وی تصریح کرد:اجرا خط بی ار تی در دست انجام است و در ایام دهه مبارکه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

 

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک بندرعباس با اشاره به اجرای طرح های پل رو گذر در بندرعباس گفت:در محدوده بلوار امام حسین،سه راه جهانبار ، تقاطع بهشت زهرا به سمت راه آهن پل روگذر احداث خواهد شد.
وی با بیان اینکه ساخت پل  روگذر در محدوده جهانبار۴۰ درصد پیشرفت داشته است، افزود:مجوز احداث دیگر پل ها به تازگی تصویب شده و شورای ترافیک نیزپیگیر است تا ۱۸ ماه آینده به اتمام برساند.

 

و دهقانی خاطر نشان کرد :سه جایگاه سی ان جی در شهردر حال افتتاح است ودر چند روز آینده یک جایگاه گاز رسانی در شهر بستک افتتاح خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff