پایان سنجش سلامت یک هزارو ۹۸۶ نوآموز رودانی
+ پ -
پایان سنجش سلامت یک هزارو ۹۸۶ نوآموز رودانی
معاون آموزش ابتدایی رودان خبر داد:

پایان سنجش سلامت یک هزارو ۹۸۶ نوآموز رودانی

معاون آموزش ابتدایی رودان گفت:در راستای اجرای بخشی از برنامه پروژ مهر ۹۵ سنجش یک هزارو ۹۸۶ نوآموز و معرفی آنان به مدارس و مرحله تخصصی در این شهرستان پایان یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان که از ۲۲ خردادماه در ۲ پایگاه دبستان فاطمیه و پسرانه شاهد آغاز شده بود، با سنجش یک هزارو ۹۸۶نو آموز و ارجاع ۳۴۰ نفر از آنان به مرحله تخصصی به کار خود پایان داد.

محمد محسنی معاون آموزش ابتدایی رودان با اعلام این خبر اظهار کرد: در مرحله نخست ارزیابی نوآموزان بدو ورود به دبستان تعداد یک هزارو ۹۸۶ نفر از نوآموزان واجد شرایط سنی مورد ارزیابی سلامت و ضریب هوشی قرار گرفتند که یک هزارو ۶۴۶ نفر از آنان به مدارس عادی معرفی شدند.

وی با بیان ارجاع ۳۴۰ نفر از نوآموزان به مرحله تخصصی افزود: بیشتر نوآموزان ارجاع شده به مرحله تخصصی از آمادگی تحصیلی پایینی برخوردار بودند به طوری که ۷۰ درصد از نوآموزان ارجاع شده را تشکیل می دهند.

معاون ابتدایی رودان ادامه داد: ۱۰۵ نفر از نوآموزان ارزیابی شده از لحاظ سلامت جسمانی در بحث بینایی سنجی، شنوایی، جسمی و حرکتی و ۲۳۵ نفر از نوآموزان در بحث ضریب هوشی و آمادگی تحصیلی از وضعیت مطلوبی برخوردار نبودند که به مرحله تخصصی سنجش ارجاع شدند.

محسنی اضافه کرد: یک هزار و ۶۴۶ نوآموز در ۱۰۶ آموزشگاه این شهرستان از اول شهریور ماه در دوره یک ماهه نوآموزان بدو ورود به دبستان شرکت می کنند و نوآموزانی که در مرحله تخصصی به مدارس عادی معرفی شوند نیز به جمع آنها می پیوند.

وی خاطرنشان کرد: سنجش نو آموزان این شهرستان از ۲۲خرداد الی ۱۰مردادماه در دبستان فاطمیه و پسرانه شاهد با حضور کادر مجرب بهداشت و درمان ، کارشناسان آموزش و پرورش استثنایی استان و پرسنل آموزش دیده در بحث ارزیابی و سنجش تحصیلی نوآموزان مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار شد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff