پایان رویداد بزرگ علمی کشور با شرکت یک هزار و 31 دانش آموز در بستک
+ پ -
پایان رویداد بزرگ علمی کشور با شرکت یک هزار و ۳۱ دانش آموز در بستک

رویداد بزرگ علمی کشور با رقابت یک هزار و ۳۱ دانش آموز در بستک به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ؛محمد نور محمودی ، سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: جمعه ۲۲ خرداد ماه دومین روز از رویداد بزرگ علمی در این شهرستان برگزار شد و در دومین روز برگزاری این رویداد بزرگ علمی دانش آموزان گروه‌های علوم تجربی و زبان انگلیسی شرکت داشتند .

وی اضافه کرد : از این تعداد ۸۶۳ نفر در رشته علوم تجربی و ۱۶۸ نفر در رشته زبان انگلیسی حضور داشتند که جمعا” یک هزار و ۳۱ نفر در حوزه های انتخابی در دو نوبت صبح و عصر با هم رقابت کردند .

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: داوطلبان شرکت کننده در کنکور ۹۴ که به مدت دو روز همزمان با سراسر کشور برگزار شد، تعداد ۸۱۹ دختر و ۵۸۹ پسر در گروه‌های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی حضور داشتند. محمودی افزود: از این تعداد ۸۶۳ نفر در رشته علوم تجربی، ۱۳۸ نفر در رشته ریاضی، ۱۶۸ نفر در رشته علوم انسانی، ۱۶۸ نفر در رشته زبان انگلیسی و ۷۱ نفر در رشته هنر در این رویداد بزرگ علمی کشور با هم رقابت داشتند. وی در ادامه از زحمات همکاران ستادی این مدیریت، دانشگاه پیام نور، ادارات آب، برق، مخابرات، شهرداری، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان که فضایی آرام، امن و بدون استرس را برای داوطلبان مهیا نموده اند تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff