پایان رقابت 3 و 800 دانش آموز در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بستک
+ پ -
پایان رقابت ۳ و ۸۰۰ دانش آموز در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بستک

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک از پایان رقابت ۳هزار و ۸۰۰ نفر از دانش آموزان این شهرستان در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، علاء الدین عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با اشاره به ترویج فرهنگ ورزش در بین دانش آموزان، اظهار کرد: برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بستر مناسبی است برای توسعه فعالیت های ورزشی میان دانش آموزان و ترغیب آنان به فعالیتهای ورزشی است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک افزود: این طرح که با هدف آموزشی و پرورشی به منظور شناسایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان برگزار می گردد می تواند در زمینه رشد و شکوفایی دانش آموزان و ایجاد حس رقابت در آنان نقش بسزایی داشته باشد.

 

وی در ادامه یادآور شد: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با رقابت ۳ هزار و ۸۰۰ دانش آموز در سه مقطع تحصیلی با هدف توسعه ورزش آموزشگاهی، حس مشارکت و مسئولیت پذیری بین دانش آموزان و ترویج فرهنگ ورزش در مدارس این شهرستان برگزار شده است.

 

گفتنی است در پایان آیین اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای که بصورت نمادین در مدرسه متوسطه اول سپیده کاشانی برگزار شد از تمام عوامل اجرایی و همچنین تمام بازیکنان برتر در رشته های ورزشی با اهداء لوح سپاس و هدایای نفیسی تجلیل به عمل آمد.

 

eov.5 eov.4 eov.3 eov.1

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff