پایانه مسافربری در حاجی آباد احداث می شود
+ پ -
پایانه مسافربری در حاجی آباد احداث می شود

فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه شهروندان حاجی آبادی باید از پایانه مسافربری مناسب برخوردار باشند، گفت: یک پایانه مسافربری در وردوی شهر از سمت سیرجان در مقابل دانشگاه آزاد احداث شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اصغر جهانگیری، حاجی آباد  در گفت‌وگو با پیارم با اشاره به اینکه شهرستان حاجی آباد با قرار گرفتن در جاده ترانزیتی هنوز پایانه مسافربری ندارد اظهار داشت: در حال حاضر پیگیری های لازم جهت احداث پایانه مسافربری انجام شده است و به زودی کار احداث این پایانه آغاز می شود.

وی با بیان اینکه مطالبات مردم شهرستان حاجی آباد می‌طلبد شهروندان از پایانه مسافربری خوب با امکانات عالی برخوردار باشند، افزود: احداث پایانه مسافر بری در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۱۴ میلیون تومان از بخش خصوصی این پایانه در حال احداث می باشد.

فرماندار حاجی آباد با تاکید بر اینکه امید است هرچه زودتر نسبت به ساخت این پایانه که یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی است، اقدام شود، خاطرنشان کرد: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی احداث پایانه مسافری بر عهده شهرداری است.

جهانگیری با بیان اینکه پیگیر هستیم پایانه هرچه سریعتر احداث شود، تصریح کرد: مسئولان شهرستانی و شهردار حاجی آباد پیگیر این موضوع هستند تا از این طریق بخشی از مشکلات این حوزه برطرف شود.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff