پاسدار آرمان بزرگ و مقدسی دارد/ وظیفه پاسدار حفظ و نگهبانی از نظام است
+ پ -
پاسدار آرمان بزرگ و مقدسی دارد/ وظیفه پاسدار حفظ و نگهبانی از نظام است

فرماندار شهرستان سیریک در پیامی روز پاسدار و میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سعیدالله مبارکی فرماندار سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: روز مبارک سوم شعبان المعظم را که روز طلیعه پاسدار و پاسداری از مکتب مترقی اسلام است، به عموم هم میهنان و بخصوص پاسداران انقلاب اسلامی تبریک عرض میکنم سوم  این روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی، روز تولد بزرگ پاسداری که با خون خود و فرزندان و یارانش، مکتب اسلام را زنده کرد.

 

پاسدار آرمان بزرگ و مقدسی دارد و این آرمان، حفظ و نگهبانی از نظام و حکومتی است که بر اساس اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله برپا شده و مدعی تحقق آن در جهان امروزی است و البته دامنه این آرمان، تا حکومت عدل جهانی امام عصر(عج) نیز گسترده شده است.

 

هدف پاسدار، حفظ انقلاب و دست آوردهای آن است و از سوی دیگر با عنایت به فرمایش بلند بنیان گذار جمهوری اسلامی که فرمودند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد، از ویژگی های برجسته پاسدار واقعی، اعتقاد و التزام قلبی و عملی به ولایت مطلقه فقیه است. پاسدار، مطیع محض ولی امر انقلاب اسلامی و امام و رهبر خویش است.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آرمان و هدفی مقدس، همراه با نیروی انسانی مخلص،آگاه، فداکار، معتقد و متعهد به مبانی اسلام و مکتب ولایت و نیز بهره گیری از سال ها تجربه، تخصص و دانش و بینش، امروزه به صورت مجموعه ای است که انقلاب و نظام ما را چون دژی نفوذ ناپذیر در برگرفته و از هر خطر و توطئه ای مصونیت نگاه داشته است.

 

فرماندهی معظم کل قوا، برخورداری جوانان از روحیه جهادگری را سبب اصلی پاسداری از ارزش ها و خوبی ها بیان نموده و می فرماید: اگر روحیه جهاد و مقاومت در مقابل دشمنی های دشمن باشد، این جوان هر جا باشد، در پادگان، در دانشگاه، در حوزه های علمیه، در بازار، در کارخانه، در محیط های گوناگون، مجاهد فی سبیل اللّه است، پاسدار ارزش ها، پاسدار دین است.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از انقلاب، تمامیت انقلاب و هدف های انقلاب و در مقابله با دشمنان انقلاب به وجود آمده است و این روز عزیز و بزرگوار را خدمت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همه پاسداران و حافظان کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت عرض مینمائیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff