پارسیان بازهم چشم انتظار تدبیری از سوی استاندار/اتوبوس هایی که هیچ وقت به پارسیان نرسیدند

۱۶۰ نفر از زائرین شهرستان پارسیان در حالی که قرار بود به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام شوند،در لحظات آخر با بی تدبیری مسئولان استانداری هرمزگان از این مراسم بازماندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ در حالی که فرمانده سپاه پارسیان چند روز قبل در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر، از اعزام ۱۶۰ نفر از زائرین شهرستان پارسیان به مراسم ارتحال امام خمینی (ره) توسط ۴ دستگاه اتوبوس خبرداده بود در لحظات پایانی استانداری هرمزگان با شانه خالی کردن،جلوی حرکت ۴ اتوبوس به سمت پارسیان را گرفت.

 

این در حالی است که ستاد ارتحال امام خمینی(ره) پارسیان از چند روز قبل با برگزاری جلسات متعدد وفشرده وبیمه کردن ۱۶۰ نفر، سعی در اعزام این افراد را داشتند که متأسفانه در لحظات پایانی وچند ساعت قبل از اعزام سهمیه پارسیان را سوزاندند.

 

نکته قابل تحمل این است که در جلسه ای که ازطریق ویدئوکنفرانس برگزار شده بود، نماینده استانداری هرمزگان از قول مساعد برای همکاری تمامی ادارات برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این مراسم خبرداده بود.

 

باید گفت که استانداری هرمزگان باید یک نفس راحت را به جان بخرد که سال آینده این مراسم به خاطر مصادف شدن با ماه مبارک رمضان بدون استان ها وشهرستان های دور از حرم مطهر برگزار می شود وباید تدبیری اندیشده می شد که امسال با این که سال آخر بود با یک شکوه وعظمت بیشتری حداقل در هرمزگان برگزار می شد.

 

گفتنی است که شهرستان پارسیان با سهمیه ۴ دستگاه اتوبوس که شامل دو دستگاه اتوبوس از خوهران و دو دستگاه اتوبوس از برادران بود،قرار بود به مراسم سی وهفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اعزام شود.

 

انتهای پیام/ی