يكي از راهبردي ترين اصول نظام مقدس اسلامي دفاع از مظلوم است
+ پ -
یکی از راهبردی ترین اصول نظام مقدس اسلامی دفاع از مظلوم است

فرماندار شهرستان بندر خمیر گفت : دفاع از مظلوم به عنوان یکی از اصلی ترین تعالیم اسلامی و به عنوان راهبردی ترین اصول نظام مقدس اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ،  علیرضا نصری فرماندار شهرستان بندر خمیر در راهپیمایی روز قدس گفت : حرکت عظیم شما مردم که در حقیقت یادگار گران سنگ معمار کبیر انقلاب است و در حقیقت مشت محکمی به دهان همه دولت های استکباری در راس آن آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است.
وی در ادامه افزود: در حقیقت این اجتماع با شکوه شما مصداق آیه ۱۲۰ سوره توبه است . که هیچ حرکت دسته جمعی که کفار را عصبانی می کند صورت نمی گیرد مگر اینکه برای آن پاداش عمل صالح ثبت شود.
نصری اظهار کرد: این سیل خروشان بهم پیوسته برای این است که یکبار دیگر سست بودن و عنکبوتی بودن اسرائیل غاصب را به جهانیان نشان دهیم.
فرماندار بندر خمیر خاطر نشان کرد: دفاع از مظلوم به عنوان یکی از اصلی ترین تعالیم اسلامی و به عنوان راهبردی ترین اصول نظام مقدس اسلامی است.
علیرضا نصری با بیان اینکه این حرکت دفاع از محور مقاومت اسلامی است گفت : امروز دستان پلید و ناپاک رژیم صهیونیستی و حامی خبیث آن برای به انحراف کشیدن مسئله فلسطین، که به فرموده امام راحل مسئله اول جهان اسلام است و برای به فراموشی سپردن قدس شریف با راه انداختن جنگ و خونریزی در جای جای کشور های اسلامی می خواستند این مسئله را به فراموشی سپرده شود و این اتفاق رخ نداد بلکه روز به روز ملت ها و آزادی خواهان جهان به رفتار های این رژیم کودک کش پی بردند.
نصری عنوان نمود: امروز تیر سه شعبه استکبار از کمان رژیم آل سعود به پیکره امت اسلامی نشانه رفته و ملت با هوشیاری و مقاومت مکر آنها را به خودشان باز خواهد گشت و دیری نخواهد شد که قدس عزیز پایدار خواهد شد.

 

انتهای خبر /ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff