ویژه برنامه های هفته هلال احمر قشم اعلام شد
+ پ -
ویژه برنامه های هفته هلال احمر قشم اعلام شد

رییس جمعیت هلال احمر قشم از ویژه برنامه های هفته بزرگداشت هلال احمر در شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، فرهاد طوفان در گفتگو با قشم آزاد با اشاره به برنامه های هفته هلال احمر گفت : ۱۸ اردبهشت ماه سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است که در شهرستان قشم نیز برنامه هایی در هفته هلال احمر که از هجدهم تا ۲۴ اردیبهشت ماه می باشد برگزار می شود.

وی در این خصوص افزود : برگزاری ایستگاه سلامت ، آموزش پناهگیری در مهدکودکها ، دیدار با ائمه جمعه و فرماندار ، عیادت از بیماران بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) ، پاکسازی ساحل پارک زیتون و مانور ایجاد کمپ امدادی از جمله برنامه های است که در این هفته با حضور اعضای هلال احمر در شهرستان قشم برگزار خواهد شد.

رییس جمعیت هلال احمر قشم حضور در مراسم هفته ایمنی راه ها و آموزش بهداشت دهان و دندان و شیار پوش کردن دندانهای دانش آموزان پایه دوم ابتدایی را از دیگر برنامه های این جمعیت عنوان نمود که با مشارکت دیگر نهادها در این هفته اجرا خواهد شد.

فرهاد طوفان همچنین احداث و راه اندازی پایگاه امداد جاده ای و اردوگاه کشوری جوانان هلال احمر را از مهمترین برنامه های هلال احمر در قشم برشمرد و اظهار داشت : در صورت شروع بکار اردوگاه هلال احمر علاوه بر اینکه اعضای هلال احمر با شرایط  امداد رسانی در آب و هوای گرم  آشنا خواهند شد ، ۱۵۰ نیروی آموزش دیده نیز به نیروهای امدادی شهرستان اضافه خواهند شد که در صورت بروزحوادث  در خدمت مردم قشم خواهند بود.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff