ویژه برنامه روز نوجوان در کانون پرورش فکری بستک برگزار شد + تصاویر
+ پ -
ویژه برنامه روز نوجوان در کانون پرورش فکری بستک برگزار شد + تصاویر

به مناسبت روز نوجوان و گرامیداشت ایثارگری های رزمنده نوجوان شهید محمدحسین فهمیده، ویژه برنامه ای در کانون پرورش فکری بستک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: نوجوانی یکی از مراحل حساس زندگی یک انسان است که شخصیت اجتماعی و درونی یک فرد شکل می گیرد و باید نگاه ویژه ای به آن داشت.

 

وی عنوان کرد: شهید فهمیده به همه نشان داد که یک نوجوان می تواند همچون یک فرد بالغ شجاعت، شهامت و بصیرت داشته باشد و برای خدمت به وطنش حتی جان خود را فدا کند و این چیزیست که ما باید به فرزندان‌مان بیاموزیم.

 

رحمانی خبر داد: ویژه برنامه ای برای گرامیداشت روز نواجوان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگری های رزمنده نوجوان شهید محمدحسین فهمیده، با هدف شناخت بیشتر اعضا و دانش آموزان با زندگی و خصوصیات شخصیتی این نوجوان برگزار شد.

 

وی افزود: اقداماتی همچون معرفی شخصیت، شعرخوانی، ساخت تانک، بحث آزاد و مسابقه فوتبال دستی از برنامه های این ویژه برنامه بوده است.

 

مسئول کانون پرورش فکری بستک در توضیح برنامه بحث آزاد افزود: بحث آزاد با عنوان «نوجوانی یعنی…» یکی از برنامه هایی بود که مربیان کانون در خصوص آن با نوجوانان و ویژگی‌های آن برای شرکت‌کنندگان صحبت کردند و از اعضا خواستند هر کدام نوجوانی را از دیدگاه خود تعریف کند.

 

1

 

2

 

4

 

انتهای خبر/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff