بین المللی شدن دانشگاه عامل تاخیر در صدور گواهی دانش آموختگان قشم بود
+ پ -
بین المللی شدن دانشگاه عامل تاخیر در صدور گواهی دانش آموختگان قشم بود

سرپرست دانشگاه پیام نور قشم گفت : بین المللی شدن دانشگاه قشم علت وقفه در امور فارغ التحصیلان و تاخیر در صدورگواهی پایان تحصیلات دانشجویان بود که با تغییر این مرکز مشکل دانش آموختگان برطرف شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حسین هژبریان، سرپرست دانشگاه پیام نور قشم در گفتگو با هرمز پرس با اشاره در تاخیر صدور گواهی فارغ التحصیلی این مرکز آموزشی گفت : دانشگاه  پیام  نور  قشم جز واحدهای دانشگاهی زیرمجموعه دانشگاه پیام نور استان هرمزگان بود و کلیه امور دانشگاه پس از انجام در این واحد به  پیام نور استان ارسال، سپس به واحد قشم فرستاده می شد.

 

 

وی با بیان اینکه هم اکنون دانشگاه پیام نور واحد قشم به واحدهای بین الملل تغییر یافته و زیرمجموعه مرکز بین الملل تهران قرارگرفته است،اظهار کرد: درحال حاضر با متمرکز شدن این واحد دانشگاهی در مجموعه مرکز بین الملل،امور دانشگاه با پیشرفت خوبی درحال انجام و پرونده های تکمیلی دانشجوبان پس از طی مراحل مقدماتی و تسویه حساب با این واحد دانشگاهی به مرکز بین الملل ارسال می شود.

 

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نور واحد بین الملل قشم خاطر نشان کرد: پس از تایید دانشگاه مرکز  بین الملل صدور گواهی موقت به واحد دانشگاه پیام نور قشم ارسال و در اختیار دانشجو قرار داده می شود که این تغییر رویه باعث سرعت در اارئه مدرک فارغ التحصیلان شده است.

 

 

 

 

انتهای پیام /س

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff