وقتی اقتصاد مقاومتی در حد یک شعار باقی می‌ماند/ کالاهای مصرفی خارجی زینت بخش محافل مدیران هرمزگان
+ پ -
وقتی اقتصاد مقاومتی در حد یک شعار باقی می‌ماند/ کالاهای مصرفی خارجی زینت بخش محافل مدیران هرمزگان

در حالی اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری مورد توجه بخش‌هایی از جامعه قرار دارد که این دغدغه‌ها در رفتار مسئولان اجرایی استان نادیده گرفته می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، در نشست مدیران و رسانه‌ای شدن آنها گاهی نکاتی به چشم می‌خورد که در جای خود بسی تأمل برانگیز است و انسان را به یاد شعارهای گتره‌ای برخی مدیران و مسئولان اجرایی استان می‌اندازد.

نشست خبری پنجشنبه ۲۴ دیماه سال جاری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان با اصحاب رسانه در شهرستان خمیر از این دست نشست‌ها بود که لازم هست مدیر ارشد استان نکاتی را پیرامون نحوه برگزاری جلسات و اقلام مصرفی موجود در آن تذکراتی را داشته باشند.

در این نشست که برخی رسانه‌ها گزارش تصویری آن نیز منتشر کردند مشاهده می‌شود میزبان از اعتبارات دولتی کالاهایی با مارک شرکت‌های خارج از کشور و عمده کشورهای حوزه خلیج فارس مزین کرده در حالی که مشابه این نوع کالاها توسط کارگران و شرکت‌های داخلی نیز تولید می‌شود.

نشست‌های مدیران باید الگوی رفتاری و مصرفی مردم باشد و اگر اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و توجه به تولیدات داخلی توسط مدیران که اهمیت مصرف تولیدات داخلی را به صورت کارشناسی می‌دانند نقض شود نمی‌شود از دیگران اهتمام به این موضوع انتظار داشت.

در این نشست آنچه در تصاویر مشاهده می‌شود کالایی با مارک شرکت خارجی است که در یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس تولید می‌شود که متأسفانه بدون توجه به اهمیت استفاده از تولیدات داخلی زینت بخش نشست مدیر کل مناطبع طبیعی استان و خبرنگاران شده است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff