وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش هاست
+ پ -
وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش هاست

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش هاست و باید در این راه ثابت قدم بمانیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت السلام رنجبر ،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب با گرامی داشت یاد شهدای غواص و جنگ تحمیلی گفت: وقتی خبر پیدا شدن پیکر شهدای این عزیز به گوش مردم می رسد مظلومیت شهدای هشت سال دفاع مقدس را به یاد مردم می آورد.

وی بیان داشت: شاید در میان روزمرگی ها و مشکلات زندگی بسیاری از ما واقعیت های جنگ را به نوعی فراموش کرده باشیم ولی با ورود این عزیزان خاطرات و رشادت های رزمندگان را در جنگ تحمیلی به یاد می آوریم و اینجاست که به آنها درود می فرستیم.

رنجبر با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس برای ما مظهر شجاعت، مقاومت، دین داری و تبعیت از ولایت و فداکاری زنان و مردان کشورمان بود عنوان کرد: ملت ایران همیشه قدر دان خانواده های شهدا هستند چون آنها با ایثار، صبر و بردباری خودشان حق عظیمی بر گردن ملت ایران دارند.

وی عنوان داشت: امروز وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش هاست و باید در این راه ثابت قدم بمانیم و بدانیم که این پرستوهای برگشته به وطن در مسیر باور قلبی خود که همان رسیدن به خدای متعال بود گام برداشتند و به آرزوی خود نیز رسیدند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند “امروز جوان کشور ما در معرض تهدید خطرهای فکری است اما در دهه شصت اینطور نبود” اظهار داشت: امروز وسایل و ابزارهای ارتباط جمعی می توانند یک حرف و فکر غلط را به شکل وسیعی توسعه دهند که در این خصوص باید توجه ویژه ای به جوانان نسل جدید کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز خوشبختانه کشورما درگیر جنگ نظامی نیست و این جنگ فرهنگی است که دامن گیر کشور ما شده و باید با آگاهی دادن به جامعه مخصوصا نسل جوان این مسئله را به آنها یادآوری و گوشزد کرد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff