سهم خواهی جوانان استان در مدیریت عالی کشور/ دولت به ظرفیت های هرمزگان توجه کند

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با بیان اینکه جوانان نخبه استان هرمزگان در مدیریت عالی کشور بایست دیده شوند،گفت: ظرفیت های موجود در این استان بیش از پیش مورد توجه دولتمردان قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدعبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در آیین تکریم و معارفه استاندار هرمزگان اظهار کرد: استان هرمزگان و مرکزیت آن از نقاط مهم و استراتژیک ایران اسلامی قلمداد می شوند که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده افزود: استان هرمزگان از ظرفیت های ویژه ای در حوزه های استرانژیک و حتی نیروی کار برخوردار بوده که نیازمند توجه بیشتر دولتمردان است.

وی با توجه به ساحلی بودن این استان گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی می توانیم به نقطه مطلوب  در حوزه شهرهای ساحلی جهان برسیم.

امام جمعه بندرعباس از وضعیت فقر موجود در استان هرمزگان سخن گفت و ابراز کرد: فقر موجود در استان هرمزگان نشان دهنده وضعیت معیشتی و زندگی کنونی مردم این استان است.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده بر سهم خواهی جوانان  این خطه از ایران در جایگاه های مدیریتی کشور تاکید و خاطرنشان کرد: متاسفانه تا کنون جایگاه های کمتری به جوانان این استان در سطح ملی اختصاص داده شده است و جوانان کم ترین بهره را از تمام ظرفیت های موجود هرمزگان کسب کرده اند.

وی از زحمات فریدون همتی در طول دوران مدیریت اش در استانداری هرمزگان تقدیر نمود و گفت: به سهم خود به نمایندگی از مردم این استان از زحمات استاندار سابق تقدیر می کنم.

امام جمعه بندرعباس ضمن تبریک انتصاب مهدی دوستی به سمت استاندار جدید این استان خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم با حضور دوستی استان هرمزگان بتواند در جایگاه های ملی ایفای نقش کند.

انتهای پیام/