وضعیت جسمی حسینی بهبود نسبی پیدا کرده/ خبرنگار کشورمان برای ادامه درمان به تهران می‌آید
+ پ -
وضعیت جسمی حسینی بهبود نسبی پیدا کرده/ خبرنگار کشورمان برای ادامه درمان به تهران می‌آید

خبرنگار باسابقه کشورمان عنوان کرد: طی یکی دو روز گذشته روند درمان سید محمد حسن حسینی در بیمارستان ادامه پیدا کرد و بناست که وی امروز یکشنبه برای ادامه درمان به تهران منتقل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسن شمشادی خبرنگار باسابقه کشورمان که بیش از ۴ سال در مناطق جنگی سوریه حضور داشت، توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت سید محمد حسن حسینی خبرنگار اعزامی کشورمان به سوریه ارائه داده است.

وی در این باره عنوان کرد: سید محمد حسن حسینی، خبرنگار صدا و سیما که پنج روز پیش، بر اثر اصابت ترکش های خمپاره تروریستهای تکفیری در ارتفاعات لاذقیه در شمال غرب سوریه، بشدت زخمی شده بود، بالاخره با بهبود نسبی وضعیت جسمیش، به دمشق منتقل و در بیمارستانی در پایتخت سوریه بستری شد.

شمشادی همچنین اضافه کرد: طی یکی دو روز گذشته روند درمان سید در بیمارستان ادامه پیدا کرد و بنا به گفته دوستانم در سوریه، بناست که امروز یکشنبه برای ادامه درمان به تهران منتقل شود.

این خبرنگار باسابقه کشورمان درباره ترکشی که به چشم حسینی خورده نیز تصریح کرد: ترکشی که نزدیک چشم راست سید خورده، کمی پزشکان رو حساس تر کرده و برای همین، و بمنظور بررسی چگونگی درمان این وضعیت، با استفاده از متخصصان حرفه ای کشورمان، قصد بر انتقال همکارمان به تهران هست.

شمشادی در پایان همچنین از مردم خواست تا برای سلامتی کامل و عاجل همه بیماران، بویژه سید محمد حسن حسینی دعا کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff