وزیر کشور را برای پاسخگویی به مشکلات پارسیان به مجلس می کشانم
+ پ -
وزیر کشور را برای پاسخگویی به مشکلات پارسیان به مجلس می کشانم

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیگیری مشکلات شهرستان پارسیان وزیر کشور را برای پاسخگویی به مجلس می کشانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛سیدمصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت:ماه مبارک رمضان ماهی است که ابتدای آن رحمت،میانه آن مغفرت ودر پایان این ماه مبارک نامه آزادی از آتش جهنم به دست ما خواهند داد.

 

سیدمصطفی ذوالقدر اظهار کرد: این اولین بار نیست که به استان هرمزگان تجاوز شده است آن زمانی که استان کرمان می‌خواست به سمت هرمزگان دست درازی کند من تنها بودم و یک‌تنه مقابل تمام زیاده‌خواهی‌ها ایستادگی کردم که تا ابد فکر تجاوز به طرف هرمزگان را نکند.

 

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی  افزود: استان کرمان در غیاب من معادن فاریاب را برد من طی سخنرانی تندی که علیه دولت سابق انجام دادم روزنامه کیهان نوشت ،سیاه نمایی های ذوالقدر ودولت به من قول بازگشت معادن فاریاب را داد که هنوز عملی نشده و دراین دوره معدن فاریاب را برمی گردانیم.

 

وی گفت: فقط در خواب خواهید دید که ما هرمزگانی‌ها بگذاریم شما استان فارسی ها بخواهید ذره‌ای از خاک ما را جدا کنید و تا من هستم انتزاعی امکان‌پذیر نیست.

 

ذوالقدر با اشاره به اینکه خلع نبود نماینده مجلس در غرب هرمزگان احساس می شود گفت: نمی دانم چرا انتخابات غرب هرمزگان باطل شده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff