وزیر بازرگانی فرانسه از تردد این همه ماشین فرانسوی در ایران شوکه شد
+ پ -
وزیر بازرگانی فرانسه از تردد این همه ماشین فرانسوی در ایران شوکه شد

معاون وزیر صنعت گفت: در نشست اخیر بین وزرای بازرگانی و صنعت فرانسه و ایران، وزیر بازرگانی فرانسه گفت، در ایران شمار بسیاری خودرو فرانسوی دیدم؛ از صحبت او می‌توان فهمید شوکه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محسن صالحی‌نیا، معاون امور صنایع و اقتصادی در مراسم افتتاح خط تولید ساندرو در شرکت پارس‌خودرو گفت: در نشست اخیر بین وزرای بازرگانی و صنعت فرانسه و ایران، سیاست‌های خود را درباره تولید خودروی مشترک اعلام کردیم و بر لزوم صادرات خودرو، همکاری قطعه‌سازان ایرانی با قطعه‌سازان بین‌المللی و برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب تأکید داشتیم.

محسن صالحی‌نیا ادامه داد: در این نشست  نمایندگانی از شرکت‌های رنو و پژو نیز حضور داشتند و تأکید کردیم که سیاست‌های توسعه فعالیت آن‌ها در ایران باید براساس رضایت مشتریان صورت گیرد.

صالحی نیا افزود: در این نشست وزیر بازرگانی فرانسه گفت: در ایران شمار بسیاری ماشین فرانسوی در حال تردد دیدم؛ از این صحبت وزیر فرانسوی می‌توان فهمید که وی شوکه شده است.

صالحی‌نیا همچنین از دستور نعمت‌زاده، وزیر صنعت برای تشکیل کارگروه ویژه برای ارتقای شرایط کیفی در بخش تولید و خدمات پس از فروش خبر داد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff