وزش طوفان ۱۴۰ کیلومتری در سیستان و بلوچستان/ توزیع ۱۰۰۰ ماسک نانو میان اهالی استان
+ پ -
وزش طوفان ۱۴۰ کیلومتری در سیستان و بلوچستان/ توزیع ۱۰۰۰ ماسک نانو میان اهالی استان

در پی هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع طوفانی با سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت در شمال سیستان و بلوچستان، نیروهای امداد و نجات هلال احمر در این استان به حالت آماده‌باش درآمدند و هزار ماسک نانو نیز میان شهروندان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پیرو هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان در شمال استان سیستان و بلوچستان نیروهای امداد و نجات به حالت آماده‌ باش در این استان درآمدند.

پیش‌بینی‌ها حاکی از وزش طوفانی با سرعت ۱۰۰ تا ۱۴۰ کیلومتر سرعت در شمال استان سیستان و بلوچستان و شهر زابل است. به همین علت نیروهای امداد و نجات هلال احمر در این شهرستان به صورت آماده باش درآمدند تا در صورت وقوع حادثه‌ای به هموطنان آسیب دیده کمک کنند.

حسین درویشی معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در این ارتباط به فارس گفت: شب گذشته با برگزاری جلسه مشترک میان هلال احمر و مدیریت بهران تصمیم گرفتیم با تهیه و ارسال هزار ماسک تنفسی نانو به شهرستان‌های واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان مردم را آماده مقابله با این طوفان کنیم.

وی با توجه به کاهش میدان دید و همچنین کاهش میدان دید به هموطنان هشدار داد تا حد امکان از سفرهای غیرضروری در مناطقی که خطر طوفان وحود دارد پرهیز کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff