وزرای خارجه ایران اظهارات کری را خنثی می کنند/مراقب خیال توطئه دشمن در سفرها هستیم
+ پ -
وزرای خارجه ایران اظهارات کری را خنثی می کنند/مراقب خیال توطئه دشمن در سفرها هستیم

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ی ایران به تنهایی زیاده خواهی های وزیر امور خارجه امریکا را خنثی می کند افزود : مراقب طرح دشمن برای ایجاد هر گونه توطئه در رفت و آمدهایشان هستیم.

سید عبدالکریم هاشمی نماینده ی مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به سفرهای اخیر مسئولین اروپایی به ایران گفت : یکی از مهم ترین مولفه های پیشرفت برای کشور رابطه دیپلماسی با سایر کشورهاست ، اما باید مراقب رفت و امدها باشیم.

 

 

وی افزود : با اینکه افزایش ارتباط با کشورهای مختلف موجب رشد اقتصادی کشور خواهد شد ، با توجه به سابقه تاریک برخی از این رفت و آمدها باید مراقب خیال توطئه دشمنان برای کشور بوده و در سطح ارتقاء امنیت منطقه تلاش کنیم.

 
نماینده ی مردم شرق هرمزگان در مجلس خاطر نشان کرد : ارتباط و معاملات اقتصادی ما باید درست و براساس احترام متقابل و همراه با عزت ، حکمت و مصلحت باشد.

 
وی در ادامه افزود : رابطه ی ایران در طول تاریخ با تمام کشورها بر اساس صلح و مصلحت بوده و این آمریکا و رژیم صهیونیسمی است که از اول انقلاب و دوران پس از ان با ملت و اقتدار ایران سر جنگ داشته و همین موضوع محدودیت هایی را در حفظ اعتماد دو طرف ایجاد کرده است.

 
هاشمی با اشاره به متن پیش نویس توافقنامه هسته ای گفت : هر گونه تصمیم گیری و ایجاد ارتباط با کشورها در اختیار کامل ایران قرار دارد و خواهان تعامل و احترام دو طرفه هستیم .

 
نماینده ی مردم شرق هرمزگان درخصوص سیاست های خارجی و خواسته های عجیب جان کری بعد از توافق هسته ای گفت : در مورد اظهارات عجیب وزیر امور خارجه آمریکا هیچ هراسی وجود ندارد و تیم مذاکره کننده حواشی این بیانات را خنثی می کنند.

 
وی خاطر نشان کرد : کشورما از لحاظ ارتباط اجتماعی و اقتصادی با کشورهای همسایه هیچ محدودیتی نداشته و مانع ورود هیچ کشوری نیستیم و تنها خواستار مقابله با استکبار و نا امنی هستیم.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff