وزارت خارجه با فدراسیون فوتبال تسویه‌حساب کرد/ دلارهای فیفا در حساب فدراسیون
+ پ -
وزارت خارجه با فدراسیون فوتبال تسویه‌حساب کرد/ دلارهای فیفا در حساب فدراسیون

وزارت امور خارجه کشورمان پول‌هایی که از مراجعی مانند فیفا دریافت کرده بود را به فدراسیون فوتبال پرداخت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از این که هفته گذشته برخی از رسانه‌ها اخباری را منتشر کردند مبنی بر اخذ بدهی‌های مراجع بین‌المللی فوتبال مانند فیفا توسط وزارت امورز خارجه و عدم پرداخت کل این مبلغ به فدراسیون فوتبال، این فدراسیون فوراً واکنش نشان داد و با انتشار بیانیه‌ای این اخبار را تکذیب کرد و از تلاش‌ها و زحمات صورت گرفته بابت همکاری‌های وزارت امور خارجه با فدراسیون فوتبال تشکر کرد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال تاکید شد که شایعات مبنی بر کسر از میزان مبلغ دریافتی از سوی وزارت خارجه صحت ندارد و در صورت تداوم شایعه‌سازی ها قطعا از سوی مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

در همین راستا طبق هماهنگی‌ها و رایزنی‌های انجام شده بین مسئولان مالی فدراسیون فوتبال با وزارت امور خارجه، تسویه حساب‌های لازم در خصوص اخذ بدهی‌های مراجع بین‌المللی فوتبال مانند فیفا توسط وزارت امور خارجه و پرداخت کامل آن به فدراسیون فوتبال انجام شده است.

بر همین اساس قرار است فردا در جلسه‌ای بین مسئولان مالی فدراسیون فوتبال و وزارت امور خارجه در مورد پول‌های دریافتی از سوی فدراسیون فوتبال، صورتجلسه لازم امضا شود.

به گزارش خبرنگار فارس، در حال حاضر یک میلیون دلار پول فدراسیون فوتبال ایران در منهتن بانک نیویورک از ۶ سال پیش بلوکه شده که فقط همین پول باقی مانده و سایر پول‌ها از جمله پاداش فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران از طرق مختلف پرداخت شده است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff