ورود نظامیان آمریکایی به خاک سوریه با هدف پیشگیری از رشد انقلاب اسلامی است/ موج انقلاب ایران در حال پیشروی در دنیاست
+ پ -
ورود نظامیان آمریکایی به خاک سوریه با هدف پیشگیری از رشد انقلاب اسلامی است/ موج انقلاب ایران در حال پیشروی در دنیاست

عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه انقلاب ایران در حال توسعه در دنیا است، اظهار کرد: مردم جهان آگاهانه با موج انقلاب اسلامی همراهی می کنند از این رو آمریکا در تلاش است تا از پیشروی انقلاب ایرانی در کشورهای تحت سلطه خود بگیرند.

محمد صدیق فهیمی، عالم اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه پشت پرده حمله توریستی آمریکا به مردم سوریه اسرائیل غاصب قرار دارد، گفت:ورود نظامیان آمریکایی به سوریه مانند دیگر مسائل که از جانب آمریکا صروت گرفته با مشورت اسرائیل و برای  سرکوبی آزادی خواهی و تفکرات آزادی خواهانه برای سلطه بیشتر بر مردم دنیا صورت گرفته است.

 

عضو شورای روحانیت بندرعباس اظهار کرد:برخلاف آنچه که آمریکا خود را برای پاسخگویی برای فریاد دادخواهی جهانیان معرفی می کند عکس این قضیه است و به هر کجا که پای آمریکا باز شود علارغم تبلیغات موجود و اطلاع رسانی های کذب با هدف سلطه بر مردم ضعیف، بهره کشی و توسعه استثمار وارد می شوند.

 

فهیمی با اشاره به رشد انقلاب اسلامی در دنیا افزود: در سرزمین هایی که  آمریکا، اروپا با هدف سلطه وارد شده اند اسلام و انقلاب ایران در حال توسعه است و مردم نیز آگاهانه با موج انقلاب اسلامی همراهی می کنند از این رو آمریکا در تلاش است تا از پیشروی انقلاب ایرانی در کشورهای تحت سلطه خود بگیرند.

 

امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه مردم دنیا در برابر تمام اتفاقات آگاهند و فریب شگردهای شیطانی آمریکا را نمی خورند، خاطر نشان کرد:مردم سوریه با اعتراضات خود نشان دادند که نسبت به حضور آمریکا در خاکشان معترض هستند که با عنایت الهی این اقدامات مذبوحانه آمریکا که با خط گرفتن از صهیونیست در حال انجام است از پا خواهد افتاد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff