ورود فابیوس به ایران سرآغاز شیطنت های غرب است
+ پ -
ورود فابیوس به ایران سرآغاز شیطنت های غرب است
عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با هرمز :

ورود فابیوس به ایران سرآغاز شیطنت های غرب است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فرانسه از جمله کشورهای خیانت کار است افزود : ورود فابیوس به تهران باعث تشویق آغاز خرابکاری و دخالت بیگانگان در امور کشور است .

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به پیامدهای ورود فابیوس به ایران گفت: اولین پیامد این سفر تداوم شیطنت و تغییر رویه دشمنی فرانسه و آمریکا از حالت خصمانه به شیوه ی دوستانه است.

 
وی افزود : اراده مردم و تیم دیپلماسی کشور باعث تغییر نظرات قدرت های استکباری جهان در برابر ایران شد و در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت های خود در این زمینه خواهیم بود.

 
نعیم آبادی با اشاره به احتمال حضور فابیوس در ایران گفت : از این افراد هرگونه کار و جنایتی بر می آید و نمونه جنایت های هم پیمانان انها کشتاز یک میلیون نفر از جمعیت مردم الجزایر است .

 

 

عضو مجلس خبرگان رهبری در هرمزگان جنایت های فرانسه در تاریخ ایران را فراموش نشدنی دانست و افزود: سابقه ی پلید فرانسه و خائن بودن این کشور برای ملت ایران روشن است و ما به عنوان یک ابر قدرت اجازه دخالت و مسلط آنها بر خود را نخواهیم داد.

 

 

وی با بیان اینکه نمی توان با تمام دنیا قطع رابطه کرد گفت : از زمانی که باب مذاکرات در کشور باز شد شرایط هم تا حدودی تغییر کرد و توافق در هر شرایطی باید با بررسی ویژه و به صورت کاملا آگاهانه دنبال شود.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff