ورود حلقه های صالحین در عرصه مبارزه با مواد مخدر
+ پ -
ورود حلقه های صالحین در عرصه مبارزه با مواد مخدر
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش درخواست کرد:

ورود حلقه های صالحین در عرصه مبارزه با مواد مخدر

دبییر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش از حلقه های صالحین بسیج درخواست کرد تا در عرصه مبارزه با مواد مخدر وارد میدان عمل شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، محمدحسن جهان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش در نشست حلقه های صالحین یکی از پایگاه های بسیج سپاه کیش با بیان اینکه حضور نیروهای زبده بسیج و اعضای حلقه های صالحین در عرصه های فرهنگی بسیار کارساز است افزود: حلقه های صالحین باید برای مبارزه و ریشه کن کردن اعتیاد وارد میدان عمل شود .

 

بنابر این گزارش، بمناسبت هفته مبارزه با موادمخدر، نشست حلقه های صالحین پایگاه بسیج امام علی(علیه السلام) کیش با حضور، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش، فرمانده پایگاه و اعضای حلقه صالحین پایگاه بسیج امام علی(علیه السلام) کیش در محل این پایگاه برگزار شد.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش در این نشست ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با یادآوری ریشه کن کردن فلج اطفال با مشارکت بسیج، گفت: بسیج باید برای ریشه کن کردن اعتیاد هم به میدان بیاید.

 

وی افزود: بسیج و حلقه صالحین باید در کنار شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش و دستگاه های مقابله ای در خصوص موادمخدر فعالیت و تلاش مضاعفی داشته باشد.

 

جهان در ادامه اظهار کرد: بسیج باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های انقلاب پا بر جا بماند و بسیج باید علمش را به دوش بگیرد و هر فرمانده بسیج پایگاه خودش باید در عرصه فرهنگی شروع به کار کند. بهترین کار فرهنگی در دستان بسیج است.

 

دبیرشورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش در این جلسه، مصرف مواد مخدر را بلای خانمانسوز دانست و بیان کرد: سرچشمه بسیاری از مسائل و مشکلات ما در جامعه مواد مخدر و اعتیاد است.

 

وی افزایش مصرف موادمخدر صنعتی را هشداری جدی دانست و تاکید کرد: دشمن به دنبال متلاشی کردن بنیان خانواده هاست، بنابراین خانواده ها باید مواظب فرزندان و جوانان خود باشند تا خدای نکرده به مواد مخدر آلوده نشوند.

 

محمدحسن جهان با بیان اینکه دشمنان، دانشجویان و دانش آموزان را هدف قرار داده اند ، ادامه داد: باید برای آگاهی سازی و پیشگیری از ابتلای این دو قشر به مصرف مواد مخدر تلاش جدی تری صورت گیرد و بسیج باید در این راه پیشگام باشد.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش در پایان خطاب به اعضای حلقه صالحین گفت: در کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید و اتاق فکر تشکیل دهید تا در زمینه فرهنگی پیشگیری مبارزه با اعتیاد برنامه های مفیدی اجرا کنید و در این راه از ظرفیت نیروهای بسیجی پایگاه استفاده کنید.

 

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مساحت در میان آب های نیلگون خلیج فارس بیش از ۷ هزار بسیجی دارد که در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری، اجتماعی،تشکیل حلقه های صالحین، شرکت در مناسبت های مذهبی و برنامه های آموزشی فعال هستند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff